Szczoteczki Curaprox 5460 Trójpak Single Color Edition

62.50 zł brutto

Informacja

Szczoteczki do zębów CURAPROX CS 5460 w specjalnej jednokolorowej edycji !

Niezwykle delikatne dla zębów i dziąseł. Wyjątkowo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej.

5460 pojedynczych włókien CUREN niezwykle skutecznych w walce z próchnicą!

Ekonomiczny pakiet zawiera 3 sztuki szczoteczki Curaprox CS5460 Ultra Soft, każda w osobnym, higienicznym opakowaniu typu blister.

Szczegóły

CS-5460-3szt-single-color

Nowy produkt

Stan magazynowy

Ostatnie sztuki !

Informacje szczegółowe

Curaprox najlepsze szczoteczki do zębów

Szwajcarskie szczoteczki do codziennego mycia zębów w korzystnym pakiecie

CURAPROX CS 5460 - Jednokolorowy trójpak

Dbanie o zdrowie jamy ustnej może być przyjemne, a nawet pełne radości !

Dbanie o zdrowie zębów jest ważne gdyż brak odpowiedniej higieny jamy ustnej może mieć ogromny wpływ na ogólny stan Twojego zdrowia. Nieusunięta płytka nazębna sprzyja rozwojowi bakterii i jest jedną z najczęstszych przyczyn podrażnienia i chorób dziąseł. Co więcej bakterie, które rozwijają się w związku z przewlekłym zapaleniem przyzębia nie pozostają w jamie ustnej, lecz przedostają się do krwioobiegu, co może skutkować rozwojem chorób ogólnoustrojowych oraz zwiększać ryzyko wystąpienia zawału serca czy udaru mózgu. Właśnie dlatego tak ważna jest ta prosta codzienna czynność kontrolowania biofilmu i burzenia jego struktury raz czy dwa razy dziennie. I dlatego też ważne jest by dbając o zęby używać zarówno odpowiednich technik higieny, past i szczoteczek, które gwarantują perfekcyjną czystość bez ryzyka uszkodzenia dziąseł.

Bakterie płytki nazębnej są jedną z najczęstszych przyczyn chorób dziąseł. Bakterie wykorzystują zawarte w pożywieniu cukry do produkcji kwasów, które mogą podrażniać dziąsła i rozpuszczać szkliwo, prowadząc do powstania ubytków. Uwalniane przez bakterie toksyny przyczyniają się do powstania stanu zapalnego oraz uszkodzenia tkanki dziąseł, mobilizując organizm do przesyłania większej ilości krwi w te rejony, co w efekcie skutkuje krwawieniem dziąseł podczas szczotkowania. Nieusunięta płytka z czasem twardnieje i przeradza się w kamień nazębny. Ta skorupiasta substancja, gromadzi się wokół linii dziąseł i mocno przylega do zębów, utrudniając ich czyszczenie. Obecność bakterii może powodować także cofanie się dziąseł. Niedostateczna higiena jamy ustnej powoduje że zaczynają tworzyć się małe „kieszonki”, w których gromadzi się coraz więcej płytki nazębnej. Kieszonki te z czasem pogłębiają się, osłabiając kości i tkanki, które podtrzymują i chronią zęby.

Inną bardzo istotną rzeczą o której często w pośpiechu zapominamy jest czyszczenie zębów ze zbyt dużym naciskiem, co w połączeniu z twardymi szczoteczkami może dać fatalne skutki dla zębów i przyzębia. Za mocny nacisk uszkadza bowiem tkanki, powodując krwawienie dziąseł, recesje, ubytki klinowe i może być powodem innych poważnych problemów zdrowotnych. Warto więc zwrócić uwagę nie tylko czym czyścimy nasze zęby, ale także zadbać o odpowiednią technikę ich pielęgnacji.

Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu produkty marki CURAPROX, których niezmiennie od lat sami używany oraz które mogą być używane bez ryzyka uszkodzeń zębów i dziąseł. Myjąc zęby szczoteczkami marki CURAPROX w szczególności w połączeniu z pastami tej marki można łatwo zauważyć pozytywne rezultaty. A dzięki bajecznie kolorowym produktom, motywacja do starannego czyszczenia zębów, utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie - nawet przez dzieci :) 

Heritage Medical NEWS

Utrzymaj wysoką motywację do prawidłowej higieny jamy ustnej, otrzymuj najnowsze wiadomości i nie przegap żadnej super oferty produktów Curaprox!

Formularz zapisu do newsletter

BEZ ZBĘDNEGO NACISKU
czyli nasz klasyk szczoteczka CS 5460

szczoteczka polecana przez dentystów na całym świecie, której grono miłośników codziennie się powiększa

ultra miękka szczoteczka zo zębów curaprox CS 5460

» 5460 WŁÓKIEN CUREN®

5460 włókien ułożonych blisko siebie tworzy gęstą i wydajną powierzchnię czyszczącą. Porównując ze zwykłymi szczoteczkami CURAPROX CS 5460 ma od trzech do pięciu razy więcej włókien, dzięki czemu może usuwać płytkę nazębną w najlepszy możliwy sposób nie powodując uszkodzeń, ani zębów, ani dziąseł. Szczególnie polecamy tą szczoteczkę osobom z wrażliwymi dziąsłami.

» KOMPAKTOWA I MAŁA GŁÓWKA

Kompaktowa i mała główka szczoteczki jest lekko odchylona zapewniając optymalne czyszczenie i możliwość dotarcia do każdego zęba.

» DELIKATNA ALE SKUTECZNA

Zastosowane w szczoteczce włókna CUREN®, są niezwykle cienkie (średnica pojedynczego włókna to zaledwie 0,1 mm) i niewiarygodnie delikatne dla Twoich zębów i dziąseł. Specjalnie opatentowane włókna CUREN®, są bardziej sprężyste niż te zastosowane w większości zwykłych szczoteczek i zachowują swoje właściwości i miękkość niezależnie od tego czy są suche czy mokre. Dzięki niesamowitej gęstości miękkiego włosia delikatnie i efektywnie zapobiegają powstawaniu uszkodzeń, ale też dokładnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Z każdym ruchem szczoteczka CS 5460 usuwa 10 x więcej osadu niż rzadkie, twarde włosie standardowych szczoteczek.

» OŚMIOKĄTNY UCHWYT

Nie bez powodu kształt szczoteczki nie uległ zmianie od wielu lat, gdyż tego co doskonałe się nie zmienia :) szczoteczka CURAPROX wyposażona jest w ośmiokątny uchwyt, który pozwala prawie automatycznie czyścić zęby pod właściwym kątem. 

Kochasz subtelność i elegancję ?

Wszyscy czujemy się lepiej w pięknie urządzonych przestrzeniach. Delikatne i subtelne dodatki kolorystyczne, dobrane na zasadzie kontrastu lub podobieństwa podkreślają styl czy charakter naszego wnętrza.

Dlatego też przygotowaliśmy zestaw Single Color Edition dla miłośników nieskazitelnej bieli szczoteczek Curaprox, czystych, zdrowych zębów i delikatnego, pojedynczego akcentu kolorystycznego w łazience :) 

Zestaw szczoteczek Curaprox 5460 Single Color Edition - Biel

Białe szczoteczki Curaprox CS 5460

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii: