Metody płatności

Gotówka lub karta

W przypadku odbioru osobistego lub zakupu w punkcie odbioru w Krakowie - płatność na miejscu gotówką lub kartą.

W przypadku chęci opłacenia towaru na miejscu przy odbiorze (kartą lub gotówką), bardzo prosimy o składanie zamówień na adres mailowy biuro@heritage-medical.pl, sklep on-line nie ma bowiem możliwości automatycznego wyboru płatności na miejscu. Można natomiast złożyć zamówienie przez sklep on-line oraz wybrać odbiór osobisty oraz płatność on-line lub przelew tradycyjny. W takim przypadku po zaksięgowaniu środków na konto zostanie do Państwa wysłany mail z informacją że zamówiony towar jest już gotowy do odbioru w sklepie.

Przelew tradycyjny

Przy wyborze przelewu tradycyjnego, na podanego maila zostanie wysłane potwierdzenie zamówienia oraz dane do przelewu. Proszę pamiętać że w zależności od Banku przelew może być realizowany nawet do trzech dni, co znacznie przedłuży proces dostawy/odbioru towaru. Zamówienie zostanie zrealizowane/przygotowane do odbioru najpóźniej dzień po zaksięgowaniu Państwa wpłaty, o czym poinformujemy w przesłanym mailu.  

Płatność za pobraniem

Płatności za pobraniem realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich. Wybranie tej formy płatności związane jest z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości +3,50 zł brutto do ceny podstawowej za dostawę paczki.  

Przelew natychmiastowy 

Platforma Payeezy SM umożliwia prostą i bezpieczną akceptację transakcji przy użyciu najpopularniejszych rodzajów kart płatniczych: VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro, American Express, Diners Club oraz JCB, jak również wykonania płatności za pomocą błyskawicznego przelewu. Platforma obsługuje większość dostępnych e-Przelewów między innymi:  

bezpieczna płatność on line w Heritage Medical