Lista produktów producenta KERN

Wagi medycznie i precyzyjne urządzenia pomiarowe firmy KERN dla przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich, placówek opiekuńczych i weterynaryjnych.

Początki firm KERN sięgają 1844 roku kiedy to w Niemczech powstał warsztat techniki precyzyjnej. 175 lat doświadczenia i przywiązanie do wysokiej jakości pozwoliło stać się firmie specjalistami w dziedzinie ważenia, a marka KERN nie bez powodu kojarzy się z precyzją i niezawodnością. Firma KERN to firma rodzinna, działająca już w ósmym pokoleniu, nastawiona na cały czas na rozwój i doskonalenie swoich produktów.


Produkując od lat tak zróżnicowany asortyment firma zdobyła bogactwo doświadczeń, które są jej najcenniejszym zasobem i które cały czas wykorzystuje podczas produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych. Wiedza ta pozwoliła również w 2008 roku wzbogacić linię produktową KERN o wagi medyczne, które w środowisku medycznym podlegają obszernym normom i przepisom, służącym ochronie użytkowników i pacjentów.


Produkowane przez firmę KERN medyczne wagi i urządzenia pomiarowe charakteryzują się niezmiennie doskonalą jakością wykonania, wytrzymałością i łatwością w użyciu.
Te trzy czynniki: jakość, trwałość i łatwość obsługi są znakami rozpoznawczymi firmy od ponad 175 lat.


KERN jest niezawodnym partnerem nie tylko ze względu na szeroki asortyment produktów związanych z techniką pomiarową, ale także dzięki najnowocześniejszemu laboratorium, które od 1994 roku posiada akredytację DAkkS. Najlepsze wyposażenie oraz wysoki stopień automatyzacji umożliwiają DAkkS wzorcowanie wag i wzorców masy oraz kalibrację fabryczną (ISO) siłomierzy przez całą dobę - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Firma KERN posiada akredytację DIN ISO 9001:2008 i działa na całym świecie.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów