Lista produktów producenta MICROLIFE

Microlife to firma, która jest światowym liderem w produkcji i rozwoju sprzętu medycznego do użytku domowego i klinicznego. Zajmuje się głównie produkcją ciśnieniomierzy, termometrów, urządzeń do kontroli astmy oraz leczenia ciepłem. 

Zadaniem produktów jest umożliwienie klientom promowania i kierowania ich własnym zdrowiem. Produkty Microlife pozbawione są substancji szkodliwych dla środowiska. Firma dąży przede wszystkim do wysokiej jakości, rzetelności i dokładności swoich produktów, rozwijając ciągle nowe technologie tak, aby były jak najkorzystniejsze dla zdrowia pacjentów według najwyższych standardów, wymaganych dla urządzeń do użytku profesjonalnego.


Microlife wierzy także, że ludzka swoboda jest miarą jego jakości życia, dlatego produkty firmy dają wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia. Zapewniają niezależność, dla maksymalnego czerpania przyjemności z życia. Rzetelność oraz dokładność pomiarów gwarantują bezpieczeństwo przy badaniach przeprowadzonych samodzielnie. Dla Microlife dokładność pomiaru jest równoznaczna z pomiarem, którego miałby dokonać lekarz. Wszystkie urządzenia medyczne zostały przebadane klinicznie i zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Są solidne i łatwe w użyciu.Niezależnie czy jest to pomiar temperatury, ciśnienia, wagi, pomiar szczytu wdechu czy też leczenie ciepłem, technologia Microlife zapewnia rzetelne i dokładne rozwiązania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, czy też osób starszych.W szerokiej ofercie marki Microlife można znaleźć: automatyczne ciśnieniomierze z funkcją wykrywania migotania przedsionków, ciche inhalatory mesh, inhalatory tłokowe do pracy ciągłej, pulsoksymetry, termometry bezkontaktowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów