Szczoteczka do zębów Curaprox CS 708 celo

20.00 zł brutto

Informacja

Precyzyjna szczoteczka do czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni CURAPROX CS 708 implant | ortho.

Niezwykle delikatna dla zębów i dziąseł. Wyjątkowo skuteczna w usuwaniu płytki nazębnej.

Opracowana specjalnie dla osób z aparatami ortodontycznymi, implantami i protezami!

Pielęgnacja jamy ustnej klasy premium w szwajcarskim wydaniu. 

Celofanowe opakowanie zawiera 1 szt szczoteczki.

Szczegóły

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Higiena aparatów ortodontycznych

Nosisz aparat ortodontyczny? Oto, jak zapewnisz sobie najlepszą higienę jamy ustnej

CURAPROX CS 708 implant | ortho

Dzięki prawidłowej higienie możesz uniknąć zapalenia śluzówki i chorób dziąseł !

Higiena jamy ustnej w przypadku osób które noszą aparat ortodontyczny jest nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku codziennego rytuału szczotkowania u osób bez aparatu. Jest to aspekt szczególnie istotny gdyż nieprawidłowa higiena może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia próchnicy i odwapnień.

Po pierwsze, przez Twoje zęby biegnie metalowy drut ze stałymi punktami mocowania, co generuje więcej komplikacji podczas mycia zębów. Ponieważ w wielu zakamarkach i ciasnych przestrzeniach może pozostawać wiele resztek pokarmowych i zanieczyszczeń, a tym samym niebezpiecznych bakterii, musisz zwrócić szczególną uwagę by dokładnie wyczyścić te miejsca. Dotarcie i wyczyszczenie wszystkich szczelin jest bardzo uciążliwe, dlatego warto skorzystać z rozwiązań które skutecznie mogą nam w tym pomóc. Szczoteczka curaprox CS 708 implant | ortho została opracowana przy współudziale lekarzy stomatologów i dzięki swojej budowie pozwala na skuteczne dotarcie i wyczyszczenie wszystkich zakamarków, bez ryzyka uszkodzeń i podrażnień zębów i dziąseł.

Po drugie, bardzo wiele osób noszących aparat skarży się na nadwrażliwość, szczególnie w początkowej fazie leczenia. Dolegliwości pojawiają się w momencie szczotkowania, jedzenia oraz picia zimnych lub gorących napojów. W większości przypadków jest to naturalna reakcja, która będzie wymagała dostosowania Twoich nawyków do aktualnej sytuacji. W przypadku diety będzie to skutkowało przejściem na jakiś czas na produkty delikatne i płynne. Natomiast w przypadku szczotkowania zbawienne okażą się szczoteczki z miękkim włosiem.

Po trzecie, noszenie aparatu ortodontycznego może obciążać dziąsła, więc dbanie o nie jest również niezbędne. Musisz upewnić się, że dziąsła są nie tylko odpowiednio oczyszczone, ale także masowane, aby zapewnić im optymalny przepływ krwi.

Po czwarte, higiena jamy ustnej u osoby z aparatem powinna być nie tylko dokładna i skrupulatna, ale przede wszystkim regularna i jak radzą dentyści powinno się ją wykonywać częściej niż tradycyjne mycie. Szczoteczki curaprox są więc i tu idealnym wyborem: zapewniają delikatną i skuteczną higienę jamy ustnej nawet u osób z nadwrażliwością i dodatkowo oferują bogatą gamę kolorystyczną, by częstsze mycie nie wiało nudą :) 

Heritage Medical NEWS

Utrzymaj wysoką motywację do prawidłowej higieny jamy ustnej, otrzymuj najnowsze wiadomości i nie przegap żadnej super oferty produktów Curaprox!

Formularz zapisu do newsletter

BEZ ZBĘDNEGO NACISKU I BARDZO DOKŁADNIE
czyli szczoteczka do zadań specjalnych CS 708

szczoteczka polecana przez dentystów na całym świecie, której grono miłośników codziennie się powiększa

szczoteczka curaprox cs 708

» OPATENTOWANE WŁÓKNA CUREN®

Włókna CUREN® wchłaniają wodę sześć razy wolniej niż standardowe włosie nylonowe, dzięki czemu zachowują swoją pierwotną strukturę i miękkość nawet gdy są mokre. Zastosowanie w szczoteczce bardzo dużej ilości bardzo cienkich włókien, zapewnia delikatniejsze i skuteczniejsze czyszczenie. Co więcej, włókna CUREN® dopasowują się do anatomii zęba i dokładnie wymiatają płytkę nazębną bez powodowania uszkodzeń dziąseł i ścierania szkliwa.

» KOMPAKTOWA, MAŁA GŁÓWKA

Kompaktowa i malutka główka szczoteczki wyposażona w 7 kępek miękkich włókien CUREN®, co pozwoli Ci perfekcyjnie wyczyścić wszystkie trudno dostępne obszary. Bez trudu wyczyścisz zarówno przestrzeń w okolicach zamków i drutów jak i niesforne ósemki.

» PERFEKCYJNY KĄT CZYSZCZENIA

Nie musisz się już gimnastykować by mieć idealnie czyste zęby. Rączka szczoteczki CS 708 posiada podwójne zgięcie ułatwiające czyszczenie miejsc trudno dostępnych. Jeżeli potrzebujesz możesz dodatkowo wygiąć elastyczną rączkę szczoteczki by dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Curaprox CS 708 to idealne narzędzie dla osób z aparatami ortodontycznymi, implantami i protezami, ale także dla wszystkich osób które kochają mieć czyste zęby. Perfekcyjne czyszczenie zębów zmniejsza ryzyko wystąpienia zapalenia śluzówki oraz chorób dziąseł.

Jak czyścić implanty, aparaty ortodontyczne i protezy

Wiele osób zakłada aparaty ortodontyczne by skorygować pozycję zębów i cieszyć się pięknym uśmiechem. Trzeba jednak pamiętać że z aparatem wiąże się również konieczność wyjątkowej dbałości o higienę jamy ustnej. 

Wybierając odpowiednie narzędzia możliwe jest utrzymanie zębów i dziąseł w zdrowiu aż do samego końca kuracji, pod warunkiem że pacjent bardzo dokładnie doczyszcza przestrzenie dookoła zamków i pomiędzy drutami.

Czyste ósemki z curaprox CS 708

Skutecznie wyczyść wszystkie trudno dostępne przestrzenie

Delikatnie umieść główkę szczoteczki na aparacie ortodontycznym i miękkimi, okrężnymi ruchami oczyść drut i zamki. Nie naciskaj mocno, niech włosie samo wykonują swoją pracę.

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

Szczoteczka curaprox CS 708 została opracowana przez Professor Dr Kirsten Warrer z Uniwersytetu w Aarhus oraz  Professora Dr Hugo Roberto Lewgoy'a z Uniwersytetu w Sao Paulo

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii: