Rękawica do mycia ciała z mydłem

14,00 zł brutto

Informacja

Jednorazowe rękawice do mycia ciała z mydłem.

Rękawica impregnowana delikatnym środkiem myjącym, który w kontakcie z niewielką ilością wody zapienia się i skutecznie usuwa wszelki brud z powierzchni skóry.

Opakowanie: 20 szt.

Szczegóły

WGDS-1000

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Higiena osobista w chorobie i podróży

Jednorazowe rękawice do mycia z suchym mydłem

Produkt w głównej mierze przeznaczony do codziennej opieki nad niesamodzielnym pacjentem w domu oraz w placówkach opiekuńczo-leczniczych. Idealny dla osób z ograniczoną mobilnością, dający możliwość wykonania czynności higienicznych w dowolnym miejscu np. bezpośrednio na łóżku chorego. Jednorazowe myjki świetnie sprawdzą się również w trakcie podróży, w miejscach bez dostępu do łazienki, pod namiotem czy też w schronisku górskim, by się odświeżyć.

Myjki impregnowane są delikatnym środkiem myjącym, który w kontakcie z niewielką ilością wody zapienia się i skutecznie usuwa wszelki brud z powierzchni skóry. 

Wnętrze rękawicy jest podfoliowane, aby osoba wykonująca czynności higieniczne miała minimalny kontakt z nieczystościami.

Wymiary rękawicy:  17,2 x 24,2 cm

Produkt do jednorazowego zastosowania, po zużyciu myjkę należy wyrzucić.

Sposób użycia

  1. Nie zanurzać w wodzie!
  2. Zwilżyć rękawicę kilkoma kroplami wody.
  3. Wytworzyć pianę, naciskając i masując.
  4. Delikatnie umyć skórę.
  5. Wyrzucić po użyciu.

Składniki

Sulfate 60%, Aqua 31,6%, Chlorek sodu 4,8%, Cocamidopropyl betaine 2%, Cocamide Dea 1,5%, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone 0,0015%, Citric Acid 0,05%, CI42090 0,05%.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 Inne produkty w tej samej kategorii: