Podwójna skrobaczka do języka Curaprox CTC 202

17.00 zł brutto

Informacja

Skrobaczka do języka Curaprox CTC 202 zapewnia skuteczne czyszczenie grzbietu języka.

Skrobaczka dopasowuje się do anatomii nie powodując mdłości.

Dwie powierzchnie czyszczące, jedna gładka, jedna żłobiona – wspólnie usuwają bakterie gromadzące się na języku.

Pielęgnacja jamy ustnej klasy premium w szwajcarskim wydaniu. 

Opakowanie zawiera 1 szt. skrobaczki w wybranym kolorze.

Szczegóły

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Curaprox najlepsze szczoteczki do zębów

Doskonałe wyniki w zwalczaniu nieświeżego oddechu

skrobaczka do języka CURAPROX CTC 202

Jej skuteczność można poczuć i zobaczyć od pierwszego użycia.

Nadmiar nalotu na języku może być symptomem problemów zdrowotnych. Czyszczenie języka powinno być częścią codziennej higieny jamy ustnej.

Halitoza, czyli nieprzyjemny zapach z ust podczas wydychania powietrza dotyka 25% populacji. Przyczyn halitozy może być bardzo wiele, ale ponad 90% z nich stanowią problemy pojawiające się w obrębie jamy ustnej. Najpowszechniejszą przyczyną nieświeżego oddechu jest niedostateczna higiena jamy ustnej, czyli nieprecyzyjne czyszczenie zębów, przestrzeni międzyzębowych, bruzdy dziąsłowej czy języka. Zalegające w różnych szczelinach czy porach języka resztki pokarmowe, stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii, które je rozkładając produkują lotne związki siarki. Nieświeży oddech może być również spowodowany chorobami przyzębia i dziąseł, nieleczonych zębów jak również chorobami błony śluzowej jamy ustnej. Do nieprzyjemnego zapachu z ust prowadzi również suchość w ustach. Ślina jest naszą najlepszą ochroną i zapewnia zrównoważony mikrobiom w jamie ustnej, oczyszczając zęby, dziąsła, zwalczając bakterie i wirusy, a także nieświeży oddech.

Jeżeli zatem zauważysz u siebie tą nieprzyjemną przypadłość, w pierwszej chwili skup się na dopracowaniu higieny jamy ustnej. Prawidłowo i dokładnie oczyść wszystkie zęby oraz przestrzenie międzyzębowe jak również nalot z języka. Skontaktuj się ze swoim dentystą oraz periodentologiem by sprawdzili czy nie masz ubytków, zalegającego kamienia nazębnego lub rozpoczynających się stanów zapalnych dziąseł lub przyzębia. Pij więcej wody i stosuj pasty do zębów, które wspierają produkcję śliny. Jeżeli problem nie zniknie skonsultuj się z lekarzem rodzinnym.

Zdrowe zęby, dziąsła to zdrowa jama ustna - a staranna higiena jamy ustnej jest najlepszym sposobem, aby uniknąć lub wyeliminować halitoze - i czuć się zawsze świeżo i pewnie.

doskonałe samopoczucie w związku z atrakcyjnym uśmiechem    poczucie pewności siebie w kwestii oddechu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu produkty marki CURAPROX, których niezmiennie od lat sami używany oraz które mogą być używane bez ryzyka uszkodzeń zębów i dziąseł. Dbając kompleksowo o higienę jamy ustnej produktami marki CURAPROX można łatwo zauważyć pozytywne rezultaty. A dzięki bajecznie kolorowym produktom, motywacja do starannego czyszczenia zębów, utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie - nawet przez dzieci :) 

Heritage Medical NEWS

Utrzymaj wysoką motywację do prawidłowej higieny jamy ustnej, otrzymuj najnowsze wiadomości i nie przegap żadnej super oferty produktów Curaprox!

Formularz zapisu do newsletter

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii: