Podwójna skrobaczka do języka Curaprox CTC 202

Nowość !

17,00 zł brutto

Informacja

Skrobaczka do języka Curaprox CTC 202 zapewnia skuteczne czyszczenie grzbietu języka.

Skrobaczka dopasowuje się do anatomii nie powodując mdłości.

Dwie powierzchnie czyszczące, jedna gładka, jedna żłobiona – wspólnie usuwają bakterie gromadzące się na języku.

Pielęgnacja jamy ustnej klasy premium w szwajcarskim wydaniu. 

Opakowanie zawiera 1 szt. skrobaczki w wybranym kolorze.

Szczegóły

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Curaprox najlepsze szczoteczki do zębów

Doskonałe wyniki w zwalczaniu nieświeżego oddechu

skrobaczka do języka CURAPROX CTC 202

Jej skuteczność można poczuć i zobaczyć od pierwszego użycia.

Nadmiar nalotu na języku może być symptomem problemów zdrowotnych. Czyszczenie języka powinno być częścią codziennej higieny jamy ustnej.

Halitoza, czyli nieprzyjemny zapach z ust podczas wydychania powietrza dotyka 25% populacji. Przyczyn halitozy może być bardzo wiele, ale ponad 90% z nich stanowią problemy pojawiające się w obrębie jamy ustnej. Najpowszechniejszą przyczyną nieświeżego oddechu jest niedostateczna higiena jamy ustnej, czyli nieprecyzyjne czyszczenie zębów, przestrzeni międzyzębowych, bruzdy dziąsłowej czy języka. Zalegające w różnych szczelinach czy porach języka resztki pokarmowe, stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii, które je rozkładając produkują lotne związki siarki. Nieświeży oddech może być również spowodowany chorobami przyzębia i dziąseł, nieleczonych zębów jak również chorobami błony śluzowej jamy ustnej. Do nieprzyjemnego zapachu z ust prowadzi również suchość w ustach. Ślina jest naszą najlepszą ochroną i zapewnia zrównoważony mikrobiom w jamie ustnej, oczyszczając zęby, dziąsła, zwalczając bakterie i wirusy, a także nieświeży oddech.

Jeżeli zatem zauważysz u siebie tą nieprzyjemną przypadłość, w pierwszej chwili skup się na dopracowaniu higieny jamy ustnej. Prawidłowo i dokładnie oczyść wszystkie zęby oraz przestrzenie międzyzębowe jak również nalot z języka. Skontaktuj się ze swoim dentystą oraz periodentologiem by sprawdzili czy nie masz ubytków, zalegającego kamienia nazębnego lub rozpoczynających się stanów zapalnych dziąseł lub przyzębia. Pij więcej wody i stosuj pasty do zębów, które wspierają produkcję śliny. Jeżeli problem nie zniknie skonsultuj się z lekarzem rodzinnym.

Zdrowe zęby, dziąsła to zdrowa jama ustna - a staranna higiena jamy ustnej jest najlepszym sposobem, aby uniknąć lub wyeliminować halitoze - i czuć się zawsze świeżo i pewnie.

doskonałe samopoczucie w związku z atrakcyjnym uśmiechem    poczucie pewności siebie w kwestii oddechu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu produkty marki CURAPROX, których niezmiennie od lat sami używany oraz które mogą być używane bez ryzyka uszkodzeń zębów i dziąseł. Dbając kompleksowo o higienę jamy ustnej produktami marki CURAPROX można łatwo zauważyć pozytywne rezultaty. A dzięki bajecznie kolorowym produktom, motywacja do starannego czyszczenia zębów, utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie - nawet przez dzieci :) 

Heritage Medical NEWS

Utrzymaj wysoką motywację do prawidłowej higieny jamy ustnej, otrzymuj najnowsze wiadomości i nie przegap żadnej super oferty produktów Curaprox!

Formularz zapisu do newsletter

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: