Ciśnieniomierze i stetoskopy lekarskie firmy ERKA.

Firma ERKA. to niemiecka, rodzinna firma działająca na rynku już od 1889r. Zajmuje się produkcją wysokojakościowych ciśnieniomierzy manualnych oraz stetoskopów lekarskich. Produkty ERKA to przede wszystkim łatwość użytkowania, wyjątkowa trwałość, funkcjonalność i precyzja wykonania. To wyjątkowy, wydajny i bardzo dokładny sprzęt dla pracowników pionu medycznego do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Wszystkie produkty marki ERKA. produkowane są w Niemczech.

Pobierz katalog - Manualne ciśnieniomierze lekarskie ERKA. - 1.4MB

Pobierz katalog - Stetoskopy lekarskie ERKA. - 1.5MB

Medyczne wagi firmy KERN

Początki firm KERN sięgają 1844 roku kiedy to w Niemczech powstał warsztat techniki precyzyjnej. 175 lat doświadczenia i przywiązanie do wysokiej jakości pozwoliło stać się firmie specjalistami w dziedzinie ważenia, a marka KERN nie bez powodu kojarzy się z precyzją i niezawodnością. Firma KERN to firma rodzinna, działająca już w ósmym pokoleniu, nastawiona na cały czas na rozwój i doskonalenie swoich produktów.

Produkując od lat tak zróżnicowany asortyment firma zdobyła bogactwo doświadczeń, które są jej najcenniejszym zasobem i które cały czas wykorzystuje podczas produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych. Wiedza ta pozwoliła również w 2008 roku wzbogacić linię produktową KERN o wagi medyczne, które w środowisku medycznym podlegają obszernym normom i przepisom, służącym ochronie użytkowników i pacjentów.

Produkowane przez firmę KERN medyczne wagi i urządzenia pomiarowe charakteryzują się niezmiennie doskonalą jakością wykonania, wytrzymałością i łatwością w użyciu. Te trzy czynniki: jakość, trwałość i łatwość obsługi są znakami rozpoznawczymi firmy od ponad 175 lat.

Pobierz protokół komunikacji KCP dla wag firmy KERN

Profesjonalne wagi i urządzenia pomiarowe firmy seca

seca jest wiodącą marką w dziedzinie pomiarów i ważenia medycznego od 1840 roku. Jako firma od lat projektująca i produkująca urządzenia medyczne jest dobrze zaznajomiona z problemami i potrzebami placówek medycznych. Zapraszamy Państwa do pobrania katalogów i informacji o wszystkich oferowanych produktach medycznych marki seca. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Pobierz cały katalog medycznych urządzeń pomiarowych marki seca - 10MB

Dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są konkretną dziedziną, podzieliliśmy ogólny katalog produktów na mniejsze części

Pobierz katalog - Wagi i przyrządy pomiarowe dla Pediatrii marki seca - 4MB

Pobierz katalog - Medyczne stacje pomiarowe i lekarskie wagi kolumnowe marki seca - 4MB

Pobierz katalog - Lekarskie wagi płaskie marki seca - 3MB

Pobierz katalog - Wzrostomierze lekarskie marki seca - 3MB

Pobierz katalog - Specjalistyczne wagi medyczne, krzesła z wagą oraz waga do ważenia łóżek szpitalnych marki seca - 4MB

Pozostałe katalogi

Pobierz katalog - Profesjonalne środki do dezynfekcji powierzchni i rąk dla instytucji i firm - 1.1 MB

Pobierz katalog - Środki ochrony osobistej dla instytucji i firm - 1MB