Stopery Haspro Pure Music niebieski

79,00 zł brutto

Informacja

Wyjątkowe zatyczki do uszu dla wszystkich którzy kochają muzykę i lubią się bawić na koncertach czy festiwalach.

Zatyczki HASPRO Pure Music EarPlugs skutecznie zmniejszają hałas o około 21 dB, jednocześnie zachowując czystość i jakość dźwięku.

Zestaw zawiera 2 rozmiary zatyczek, 1 komplet filtrów membranowych oraz eleganckie etui w formie breloka.

ŻYWOTNOŚĆ PRODUKTU 12 miesięcy

Szczegóły

Haspro-blue-Music

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

HASPRO Pure Music EarPlugs

to świetne zatyczki do uszu gdy wybierasz się na koncert lub festiwal, a także wtedy gdy chcesz popracować w skupieniu czy dobrze się wyspać !

wygodne stopery obniżające hałas o 21 dB

Specjalna budowa stoperów oraz innowacyjny membranowy filtr sprawiają ze stopery Haspro Pure Music skutecznie redukują hałas o około 21 dB, a jednocześnie zachowują pełne spektrum dźwięku, dzięki czemu zarówno muzyka jak i rozmowy nie będą stłumione. Idealne gdy chcesz cieszyć się muzyką i jednocześnie dbasz o swój słuch.

Zatyczki do uszu HASPRO Pure Music wykonane są z przeźroczystego, hipoalergicznego silikonu, który świetnie dopasuje się do Twojego ucha. Wyposażone w filtr membranowy SNR 23 dB, zapewniają obniżenie poziomu hałasu o około 21 dB. Zaletą stoperów Pure Music jest schowany filtr, który nie przeszkadza zwłaszcza gdy śpisz na boku. Wkładki przeciwhałasowe są idealne gdy wybierasz się na koncert czy festiwal, sprawdzą się również w pracy gdy zechcesz odciąć się od biurowego zgiełku, podczas relaksu lub gdy chcesz się po prostu dobrze wyspać :). W komplecie znajdziesz także elastyczny pasek oraz designerskie, metalowe etui w formie breloka.

Najlepsze na rynku zatyczki do uszu

Zestaw zawiera:

  1. dwa komplety wkładek w rozmiarze S i M
  2. jeden komplet filtrów
  3. silikonowy, elastyczny pasek
  4. metalowe etui

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Trochę więcej o wskaźniku SNR

SNR – Single Number Rating – wskaźnik, który używany jest w krajach Unii Europejskiej - to inaczej uproszczony współczynnik redukcji szumu. Pojedyncza liczba określająca tłumienie, jakie może zapewnić ochronnik słuchu.
SNR obejmuje wskaźniki ochronników z uwzględnieniem środowiska, w jakim zatyczki będą używane:
H – dla wysokich częstotliwości, M – dla średnich częstotliwości, L – dla niskich częstotliwości.

Uwaga! Oznaczenia H,M,L nie odnoszą się do poziomu dźwięku, lecz do widma akustycznego dźwięku. Dla przykładu, ochronnik oznaczony wskaźnikiem SNR 26, H=32, M=23, L=14 – oznacza że szacowane pasmo tłumienia zmienia się wraz widmem akustycznym hałasu w środowisku, w którym używany jest ochronnik. Wskaźnik SNR jest wynikiem matematycznych obliczeń i daje nam pojedynczy wskaźnik tłumienia poszczególnego ochronnika dla największego procentu społeczeństwa.

Kiedy hałas nam szkodzi

Ekspozycja na hałas i dźwięki o wysokim natężeniu może prowadzić do poważnego, trwałego uszkodzenia słuchu. Kiedy mamy do czynienia ze „zwykłym” hałasem, który może w najgorszym wypadku tylko nas zirytować, a kiedy pojawia się zagrożenie uszkodzenia słuchu?

Wartości te zostały zbadane i podawane są w decybelach:

  • dźwięki do 35 dB - pozostają bez negatywnego wpływu na słuch
  • dźwięki od 35 do 80 dB - mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu
  • dźwięki od 85 do 130 dB - mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu
  • dźwięki przekraczające 130 dB - są bardzo groźne i przeważnie prowadzą do trwałego uszkodzenia słuchu

BLOG

20 Inne produkty w tej samej kategorii: