Lista produktów producenta neno - Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców

„Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców” – właśnie taką filozofię wspierają produkty marki neno.

Neno znaczy dziecko. Po prostu.


Produkty neno dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.


Produkty neno kierujemy do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Misją firmy jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w produktach neno. Kiedy kochasz, codzienność staje się niezwykłym przeżyciem. Sami będąc Rodzicami wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka. Dlatego produkty marki neno takie jak laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne pomagają uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.


Nad marką neno pracuje sztab specjalistów, lekarzy, położnych, pielęgniarek i poradni laktacyjnych. Laktatory neno są projektowane w zupełnie inny sposób. Priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i brak bólu związanego z poborem pokarmu. Dlatego produkty neno cechują się wysoką jakością, łatwością obsługi i innowacyjnością, a do tego są lekkie, stylowe i eleganckie. To jedna z najważniejszych rzeczy w tym specjalnym dla Ciebie czasie.

Więcej

Brak produktów dla tego producenta.