Seca producent wag medycznych

Producent wag medycznych dla szpitali i ośrodków zdrowia.

NIEMCY

SECA global corporation

Misja - Prawdziwa innowacja sprawdza się w codziennej pracy

"Lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze doceniają technologię, która wspiera ich w codziennej pracy i pozwala zaoszczędzić czas. Nasze produkty umożliwiają skrócenie rutynowych procesów i uniknięcie błędów. Intuicyjna obsługa pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na szkolenie, a wysoka niezawodność i jakość gwarantują precyzyjne wartości pomiaru. Znaczącą pomoc stanowi również nasza skuteczna, globalna sieć usługowa Seca. Oferujemy produkty funkcjonujące w różnych warunkach i spełniające różne wymogi – np. do użytku mobilnego lub szpitalnego, na dużej lub niewielkiej przestrzeni, do zastosowania stałego lub okazyjnego. Decydującą zaletą jest to, że każdy produkt Seca jest częścią systemu. Tylko w ten sposób można bez przeszkód integrować ze sobą urządzenia, łączyć procesy, a co za tym idzie, zmniejszyć nakład pracy. Nasze produkty dostępne są w handlu specjalistycznym. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i oczekiwanego przez Państwa poziomu naszych usług."

Marka lekarzy

Celem firmy jest tworzenie produktów, które skutecznie wspierają w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarki. Swoje rozwiązania i innowacyjne pomysły są testowane przez samych zainteresowanych, gdyż tylko tak wspólnie wypracowane porozumienie pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Doświadczenie

Marka Seca rozwija się i doskonali od 1840 roku. Obecny poziom osiągnęła dzięki ciągłemu rozwojowi własnej produkcji i ciągłemu udoskonalaniu produktów. Wiele lat doświadczeń sprawiły że marka Seca stanowi integralną część procesu diagnostyki i leczenia. Proponowane rozwiązania nie tylko ułatwiają codzienną pracę z pacjentami, ale dzięki proponowanym rozwiązaniom systemowym prowadzą do łatwiejszej integracji danych z PDMS. Seca jako doświadczony producent wag posiada swój własny dział rozwoju. Może poszczycić się również wielokrotnie nagradzanym wzornictwem produktowym.

Omron Producent ciśnieniomierze elektronicznych

Producent elektronicznych ciśnieniomierzy, nebulizatorów oraz urządzeń medycznych do profesjonalnego i domowego użytku.

JAPONIA

OMRON global corporation

All for Healthcare

Omron pomaga przywracać zdrowe i wygodne życie ludziom na całym świecie. Poza aspektem technologicznym, celem marki Omron jest budowanie zdrowego stylu życia. Zależy jej na poprawie zarządzania opieką zdrowotną poprzez zapobieganie i poprawę takich powszechnych problemów zdrowotnych jak nadciśnienie, problemy z oddychaniem, cukrzyca i otyłość.

Misja - "Poprzez poprawę jakości życia przyczyniać się do budowy lepszego społeczeństwa."

Misję Omron podsumowuje stwierdzenie: "Biznes poprzez swoje działania powinien kreować wartości dla społeczeństwa" (cytat z założyciela firmy Omron Kazuma Tateishi: "Firma jest najbardziej wartościowa, gdy oprócz dążenia do zysku przyczynia się do poprawy stanu społeczeństwa").

Szacunek dla wszystkich - Działać uczciwie i odkrywać potencjał

Szacunek dla wszystkich to więcej niż podstawowy szacunek dla różnorodności, osobowości i indywidualności. Szacunek dla wszystkich to główna wartość leżąca u podstaw wszystkich działań Omron w dążeniu do utrzymania życia i wykonywania pracy mającej cel.

Wartości - Innowacje napędzane społecznymi potrzebami.

Bycie pionierem w kreowaniu przyszłościowych rozwiązań. Innowacje napędzane społecznymi potrzebami przyczyniają się do tworzenia lepszego społeczeństwa poprzez odkrywanie pojawiających się potrzeb. Wkład firmy Omron w społeczeństwo to produkty i usługi, które prognozują i rozwiązują problemy społeczne.

Nowe wyzwania - Realizacja nowych wyzwań z pasją i odwagą.

Stawianie sobie wyzwań to siła napędowa dostarczania bezprecedensowych wartości i rozwiązań oraz wprowadzania zmian. Omron ciągle stawia sobie nowe wyzwania, aby rozwijać unikalne produkty i usługi, które dają wiele nowych możliwości. To odpowiada jej wartościom - innowacji napędzanej społecznymi potrzebami.

Omron Healthcare to lider rynkowy w dziedzinie ciśnieniomierzy do domowego i profesjonalnego użytku. Na tym rynku ma reputację firmy dostarczającej wysoką jakość.

Siedziba główna: Hooofddorp;
Holandia Prezes i CEO: Mr Andre van Gils
Fabryki: Matsusaka MIe, Japonia; Dalian, Chiny; Binh Duong, Wietnam
Ośrodki badawcze: Kyoto, Japonia; Dalian, Chiny
Sprzedaż: Niemcy, Wielka Brytania, Francja
Lokalne biura sprzedaży: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Turcja, Polska, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Ukraina, Nigeria.
Tanita producent wagi i analizatorów składu ciała

Producent profesjonalnych wag łazienkowych, wag medycznych oraz analizatorów składu ciała.

JAPONIA

TANITA global corporation

Misja

Projektowanie, produkcja innowacyjnych i unikalnych produktów, które pozwalają ludziom cieszyć się pełniejszym i zdrowszym życiem. Dążenie do doskonałości produktu poprzez zaawansowane systemy produkcji i rygorystyczną kontrolę jakości. Utrzymywanie zaangażowania całej firmy, aby zapewnić klientom najwyższy poziom innowacyjności, jakości i technologii popartych badaniami medycznymi. Kontynuacja globalnej ekspansji firmy i ciągłe osiąganie ambitnych celów.

Lider na globalnym rynku

Firma Tanita jest numerem jeden wśród producentów medycznych i konsumenckich analizatorów składu ciała w Japonii i silnym liderem na rynku globalnym. Pozycja ta jest wynikiem zaangażowania w badania, rozwój technologii produkcji oraz sprzedaży ponad 25 milionów sztuk analizatorów na całym świecie od czasu wprowadzenia ich na rynek w 1992 roku.

Ekspansja na rynku światowym

Korporacja Tanita składa się z jednostki centralnej z siedzibą w Tokio, pięciu spółek siostrzanych i dwóch zakładów produkcyjnych mieszczących się w Japonii i Chinach. Wsparcie międzynarodowej sprzedaży zapewnia silna sieć dystrybutorów.

Unikalne dziedzictwo

Tanita została założona w 1923 roku jako firma rodzinna i została przekształcona w korporację w 1946 roku. Pierwszy znaczący krok została osiągnięty przez korporację w momencie zyskania miana pierwszej firmy wagowej w Japonii produkującej wg nowoczesnych zachodnich technologii. Podjęta decyzja w inwestowanie w badania i nowe technologie zaprocentowała powstaniem innowacyjnych produktów codziennego użytku domowego takich jak cyfrowe, zasilane baterią słoneczna wagi łazienkowe. Zakończone sukcesem wprowadzenie na rynek w 1992 roku pierwszego na świecie analizatora tkanki tłuszczowej spowodowało dynamiczny rozwój firmy w sektorze produktów urządzeń medycznych. Firma Tanita jest obecnie wiodącą na świecie marką analizatorów składu ciała jak również zdeterminowana do dalszego rozwoju poprzez badania i innowacje w sektorze medycznym i fitnesowym.

Świat badań i edukacji

Celem firmy Tanita jest pomagać ludziom prowadzić zdrowsze życie nie tylko poprzez innowacyjne produkty, ale także inwestycje w kampanie edukacyjne. W przypadku edukacji publicznej główny nacisk została położony na badania w dziedzinie nadwagi i otyłości. W tym celu, kosztem wielu milionów dolarów firma założyła Centrum badania najlepszej wagi, z siedzibą w Tokio, które cały swój czas poświęca badaniu negatywnych skutków otyłości na zdrowie publiczne. Zapewnienie utrzymania się w czołówce postępu medycznego gwarantuje powołana Medyczna Rada Doradcza w której skład wchodzą niezależni naukowcy i specjaliści w dziedzinie walki z otyłością z Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy firma może projektować dokładne urządzenia i rzetelne materiały informacyjne.

Dążenie do doskonałości

Tanita to należycie zintegrowania korporacja zapewniająca kontrolę jakości na każdym etapie produkcji i sprzedaży. Dzięki czemu może zagwarantować wysoką jakość i bezbłędną obsługę na każdym etapie. Wysoka jakość oraz zaawansowane systemy produkcyjne przyczyniły się do uzyskania certyfikatu ISO 9001, znaku CE oraz członkostwa w JQA ( Japońskie Stowarzyszenie Jakości )

Rodzina produktów

Stale rozszerzana linia produktów Tanita składa się z trzech głównych działów analizatorów składu ciała, wag komercyjnych i monitorów medycznych. Analizatory składu ciała dostarczyły praktycznie każdemu możliwość nowego spojrzenia na swój organizm. Użycie zarówno w profesjonalnych jak i domowych monitorach masy ciała, analizy impedancji bioelektrycznej umożliwiły nie tylko pomiar samego ciężaru ciała, ale również poszczególnych jego składowych takich choćby jak tkanka tłuszczowa czy masa mięśniowa. Monitory medyczne to obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji. Składa się z coraz to większej gamy produktów dostarczających wiarygodnych informacji na temat ciała i umożliwia podejmowanie świadomych decyzji na temat zdrowia. Profesjonalne analizatory składu ciała coraz liczniej wykorzystywane są w klubach fitness, poradniach dietetycznych, a także w diagnostyce lekarskiej. Zgodnie z obecnie panującymi trendami obecnie poszerzana jest sukcesywnie gama produktów o technologię bezprzewodową co pozwoli na dalsze rozszerzenie dostępu do rynków konsumenckich, medycznych czy fitness.