Stopery do uszu - Niebieskie - 50 par + gratis

38,00 zł brutto

Informacja

Uniwersalne stopery do uszu z niezwykle delikatnej pianki poliuretanowej.

Zatyczki HASPRO bardzo łatwo dopasowują się do ucha i zmniejszają hałas aż o 38 dB ! Bardzo komfortowe w noszeniu.

Mega tuba zawiera 50 par zatyczek oraz pojemnik do przechowywania jednej pary zatyczek.

CE - EN 352-2:202 (EU) 2016/425

SNR=38 dB •  H=38 dB •  M=36 dB •  L=33 dB

Szczegóły

EPUF5053+gratis

Nowy produkt

Stan magazynowy

Ostatnie sztuki !

Dane techniczne

ZastosowanieUniwersalne: Praca / Nauka / Dom
PrzeznaczenieOchrona przed nadmiernym hałasem
TłumienieSNR: 38 dB
Typ stoperówPiankowe do jednorazowego użytku

Informacje szczegółowe

Stopery HASPRO Universal EarPlugs

żyj bez zakłóceń :) 

w podróży  •  w trakcie wykonywania prac w domu i ogrodzie  •  gdy chcesz się skupić na nauce lub pracy

Uniwersalne stopery do uszu mega tuba

Delikatne i skuteczne wyciszenie otaczającego nas hałasu

Bezkonkurencyjne w swojej klasie

posiadają bardzo wysoki współczynnik tłumienia hałasu

bo aż 38 dB!

Stopery do uszu HASPRO Universal to fantastyczne, wykonane z super miękkiej pianki poliuretanowej zatyczki do uszu o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Materiał z którego są wykonane zapewnia optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii. Zostały zaprojektowane, aby chronić przed nadmiernym wszechotaczającym nas hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort, niejednokrotnie kończący się wyczerpującym bólem głowy. 

» MIĘKKIE I KOMFORTOWE

Stopery zostały tak zaprojektowane aby każdy, nawet osoba która nigdy nie miała z nimi do czynienia mogła w łatwy sposób je założyć. Materiał z którego są wykonane jest na tyle miękki, że wystarczy mniej niż 30 sekund, aby stopery odpowiednio wypełniły kanał słuchowy i zapewniły komfort oraz odpowiednią ochronę słuchu przed hałasem. Co bardzo ważne miękka pianka dopasowuje się do ucha nie powodując odgnieceń i ucisku, będzie Ci wygodnie niezależnie od tego czy siedzisz nad fajną książką czy chcesz się wyspać, a lubisz spać na boku.

» EKOLOGICZNY DESIGN - NADAJ TUBIE DRUGIE ŻYCIE

Haspro Tube50 to specjalnie zaprojektowane opakowanie stworzone z myślą o wielorazowym użytku, tak aby po wykorzystaniu stoperów można było nadać Tubie „drugie życie” a tym samym zadbać o środowisko. Może pojemnik na kredki? Spinacze? A może jako „puszka” na drobiazgi do domowego warsztatu? Jesteśmy pewni, że wielu z Was znajdzie świetne zastosowanie Tuby w życiu codziennym i nada jej drugie życie.

» WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Stopery mogą być używane w czasie podróży, do spania, odpoczynku czy też innych czynności, podczas których narażony jesteś na podwyższony hałas lub pragniesz wyciszenia. Niewielkie rozmiary i wygoda użytkowania czyni je wszechstronnymi. Dlatego możesz je wykorzystać zarówno do redukcji hałasu w pracy, biurze, podczas nauki oraz wszędzie tam gdzie potrzebujesz się skoncentrować i skupić myśli.

Teraz razem ze stoperami otrzymasz GRATIS od Heritage Medical ściereczkę antybakteryjną Morana Super!

Ściereczka antybakteryjna Gratis !

Ściereczkę możesz wykorzystać w kuchni lub łazience. Morana Super jest najbardziej higieniczną i bezpieczną ściereczką na rynku. Posiada atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością i certyfikat o antybakteryjnych właściwościach.

Zestaw zawiera:

  1. 100 sztuk (50 par) jednorazowych, piankowych zatyczek
  2. Instrukcję obsługi w języku polskim
  3. Mini pojemniczek do przechowywania jednej pary zatyczek

Zatyczki do uszu HASPRO są produktem certyfikowanym, posiadają znak CE oraz certyfikaty zgodności z Europejską Normą Bezpieczeństwa EN 352-2:2002.

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Ważne informacje odnośnie użytkowania i przechowywania

Zatyczki do uszu stosuj gdy przebywasz w strefie podwyższonego hałasu. Przed każdym użyciem najpierw umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste. Przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C). Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Instrukcja poprawnego zakładania stoperów do ucha

Trochę więcej o wskaźniku SNR

SNR – Single Number Rating – wskaźnik, który używany jest w krajach Unii Europejskiej - to inaczej uproszczony współczynnik redukcji szumu. Pojedyncza liczba określająca tłumienie, jakie może zapewnić ochronnik słuchu.
SNR obejmuje wskaźniki ochronników z uwzględnieniem środowiska, w jakim zatyczki będą używane:
H – dla wysokich częstotliwości, M – dla średnich częstotliwości, L – dla niskich częstotliwości.

Uwaga! Oznaczenia H,M,L nie odnoszą się do poziomu dźwięku, lecz do widma akustycznego dźwięku. Dla przykładu, ochronnik oznaczony wskaźnikiem SNR 26, H=32, M=23, L=14 – oznacza że szacowane pasmo tłumienia zmienia się wraz widmem akustycznym hałasu w środowisku, w którym używany jest ochronnik. Wskaźnik SNR jest wynikiem matematycznych obliczeń i daje nam pojedynczy wskaźnik tłumienia poszczególnego ochronnika dla największego procentu społeczeństwa.

Kiedy hałas nam szkodzi

Ekspozycja na hałas i dźwięki o wysokim natężeniu może prowadzić do poważnego, trwałego uszkodzenia słuchu. Kiedy mamy do czynienia ze „zwykłym” hałasem, który może w najgorszym wypadku tylko nas zirytować, a kiedy pojawia się zagrożenie uszkodzenia słuchu?

Wartości te zostały zbadane i podawane są w decybelach:

  • dźwięki do 35 dB - pozostają bez negatywnego wpływu na słuch
  • dźwięki od 35 do 80 dB - mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu
  • dźwięki od 85 do 130 dB - mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu
  • dźwięki przekraczające 130 dB - są bardzo groźne i przeważnie prowadzą do trwałego uszkodzenia słuchu

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 Inne produkty w tej samej kategorii: