Stopery Haspro Moldable - Różowe

20,00 zł brutto

Informacja

Uniwersalne, silikonowe, łatwo formowane stopery do uszu do wielokrotnego użytku. Wodoszczelne.

Zatyczki HASPRO Moldable Earpluds skutecznie zmniejszają hałas o około 27 dB, bardzo komfortowe w noszeniu.

Opakowanie zawiera 6 par silikonowych zatyczek w zamykanym pojemniku + 1 para piankowych stoperów GRATIS !

CE - EN 352-2:202 (EU) 2016/425

SNR=27 dB •  H=30 dB •  M=23 dB •  L=22 dB

Szczegóły

EPUM2002+GRATIS

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

ZastosowanieUniwersalne: Praca / Nauka / Dom
PrzeznaczenieOchrona przed nadmiernym hałasem
TłumienieSNR: 27 dB
Typ stoperówFormowalne silikonowe do wielokrotnego użytku

Informacje szczegółowe

HASPRO Moldable EarPlugs

uniwersalne i wodoodporne zatyczki do uszu które użyjesz 

w podróży  •  na basenie  •  gdy chcesz się wyspać lub zrelaksować  •  gdy chcesz się skupić na nauce lub pracy

uniwersalne stopery do uszu Haspro Moldable

Praktycznie nieustanie w ciągu całego dnia jesteśmy bombardowani dźwiękami i hałasem o mniejszym lub większym natężeniu, które po czasie powodują napięcia, podwyższony poziom stresu, podenerwowanie, rozproszenie oraz przytłaczające zmęczenie. W pracy: rozmowy telefoniczne, głośni współpracownicy, szum urządzeń, dźwięk klawiatur, w domu: dudnienie dobiegające z sąsiednich mieszkań, hałasy ruchu ulicznego, krzyk dzieci… to wszystko, może mieć bardzo negatywne skutki, zarówno na Twój słuch, jak i samopoczucie, zwłaszcza gdy zmęczony po całym tygodniu  chcesz się zrelaksować i pobyć w ciszy i spokoju. 

Stopery Haspro Moldable wykonane są z wysokiej jakości miękkiego w dotyku i hipoalergicznego silikonu. Zatyczki bardzo łatwo można uformować w dłoni i idealnie dopasować do ucha. Zapewniają komfort noszenia, nie wypadają z ucha, a przy dłuższym użytkowaniu nie powodują uczuleń, dyskomfortu i odgnieceń. Są idealne dla osób które lubią spać na boku, zapewniają ciszę i komfort przez całą noc. Wkładki przy odpowiedniej pielęgnacji możemy używać wielokrotnie. Czyścimy je pod bieżącą wodą, delikatnym mydłem i pozostawiamy do wyschnięcia. W zestawie znajduje się poręcznie zamykanie pudełeczko do przechowywania wkładek.

Formowalne stopery Haspro Moldable
są wododporne i wodoszczelne!

 

Zatyczki formowalne są także świetnym rozwiązaniem dla osób, które ze względów zdrowotnych muszą unikać kontaktu kanału słuchowego z wodą. Idealnie dopasowują się do kanału słuchowego wypełniając jego zewnętrzną cześć dzięki czemu skutecznie blokują każdą kroplę wody. Sprawdzą się zarówno dobrze na pływalni, basenie oraz wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko przedostania się wody do ucha.

Stopery Haspro Moldable - Opinie

Stopery do uszu Haspro Moldable - nasza opinia

Testowane przez Heritage Medical – nasze wrażenia, opinie i uwagi o produkcie

Zatyczki bardzo łatwo formuje się w palcach, dochodząc do wprawy w formowaniu zatyczek można skutecznie zapewnić sobie duży komfort podczas spania czy pracy. Silikon jest delikatny w dotyku, nie wypada z ucha, nie powoduje dyskomfortu i podrażnień podczas noszenia.

Dużą zaletą jest możliwość mycia pod bieżącą wodą, dzięki czemu mamy pewność używając zatyczek wielokrotnie nie będziemy się borykać z zapaleniami uszu. Są bardzo wygodne i nawet przy długim użytkowaniu nie powodują dyskomfortu, można prawie zapomnieć że ma się je w uchu.

Wkładki nie wygłuszają całkowicie, ale naprawdę dają fajny komfort w trakcie pracy czy spania, a zwłaszcza odpoczynku dla głowy od codziennego wszędobylskiego i uciążliwego hałasu.

Polecamy je szczególnie osobom z wrażliwymi uszami oraz specyficzną budową małżowiny dla których standardowe (nawet czasem te mniejsze) rozmiary stoperów trudno włożyć do ucha, a po praktycznie wepchaniu powodują ucisk i dyskomfort podczas noszenia.

Dodatkową zaletą Haspro Mold jest ich wodoodporność, można z powodzeniem korzystać z nich na basenie jak również podczas kojącej, niczym nie zakłóconej relaksacyjnej kąpieli z bąbelkami :)

Zestaw zawiera:

  1. 12 sztuk (6 par) silikonowych zatyczek
  2. plastikowe zamykane etui

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Trochę więcej o wskaźniku SNR

SNR – Single Number Rating – wskaźnik, który używany jest w krajach Unii Europejskiej - to inaczej uproszczony współczynnik redukcji szumu. Pojedyncza liczba określająca tłumienie, jakie może zapewnić ochronnik słuchu.
SNR obejmuje wskaźniki ochronników z uwzględnieniem środowiska, w jakim zatyczki będą używane:
H – dla wysokich częstotliwości, M – dla średnich częstotliwości, L – dla niskich częstotliwości.

Uwaga! Oznaczenia H,M,L nie odnoszą się do poziomu dźwięku, lecz do widma akustycznego dźwięku. Dla przykładu, ochronnik oznaczony wskaźnikiem SNR 26, H=32, M=23, L=14 – oznacza że szacowane pasmo tłumienia zmienia się wraz widmem akustycznym hałasu w środowisku, w którym używany jest ochronnik. Wskaźnik SNR jest wynikiem matematycznych obliczeń i daje nam pojedynczy wskaźnik tłumienia poszczególnego ochronnika dla największego procentu społeczeństwa.

Kiedy hałas nam szkodzi

Ekspozycja na hałas i dźwięki o wysokim natężeniu może prowadzić do poważnego, trwałego uszkodzenia słuchu. Kiedy mamy do czynienia ze „zwykłym” hałasem, który może w najgorszym wypadku tylko nas zirytować, a kiedy pojawia się zagrożenie uszkodzenia słuchu?

Wartości te zostały zbadane i podawane są w decybelach:

  • dźwięki do 35 dB - pozostają bez negatywnego wpływu na słuch
  • dźwięki od 35 do 80 dB - mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu
  • dźwięki od 85 do 130 dB - mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu
  • dźwięki przekraczające 130 dB - są bardzo groźne i przeważnie prowadzą do trwałego uszkodzenia słuchu

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 Inne produkty w tej samej kategorii: