Stopery Haspro Fly - rozmiar S

45,00 zł brutto

Informacja

Zatyczki do uszu w podróży dla dzieci, obniżające poziom hałasu o 22 db, a jednocześnie nie powodują uczucia odizolowania.

Stopery polecane dla dzieci, kobiet oraz osób z małym kanałem słuchowym.

Zestaw zawiera 1 komplet zatyczek w rozmiarze "S-small" oraz eleganckie etui w formie breloka.

ŻYWOTNOŚĆ PRODUKTU 12 miesięcy

Szczegóły

Haspro-Fly-S

Nowy produkt

Stan magazynowy

Ostatnie sztuki !

Informacje szczegółowe

HASPRO Fly Kids EarPlugs

Zatyczki do uszu stworzone z myślą o ochronie słuchu najmłodszych pociech.

Haspro Kids, to nie tylko najskuteczniejsza ochrona słuchu dla dzieci, ale to również dbanie o ich zdrowie. Mając na uwadze jak często dzieci nieświadomie przebywają w hałasie -  słuchanie głośnej muzyki, hałas z ulicy, huczne imprezy masowe czy koncerty - stworzone zostały najlepsze zatyczki do uszu dla dzieci, które zapewniają skuteczną ochronę przed dużym hałasem pozostawiając przy tym komunikację z dzieckiem na zadowalającym poziomie.

wygodne stopery podróżne dla dzieci obniżające hałas o 22 dB

Rozmiar zatyczek Haspro Fly w rozmiarze S, dedykowany jest dla dzieci, kobiet oraz osób z małym kanałem słuchowym. Niezależnie czy jedziesz do pracy, do szkoły, w samochodzie, autobusie czy tramwaju, pracujesz w biurze czy czytasz książkę w domu, zatyczki Haspro Fly pozwolą Ci na skuteczne obniżenie uciążliwych dźwięków, które w nadmiarze negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i są przyczyną zmęczenia i rozkojarzenia.

Haspro Fly to także super rozwiązanie dla osób które często podróżują samolotem. Teraz nie tylko będziesz mógł wykorzystać czas lotu by efektywnie popracować czy po prostu się zrelaksować z ulubioną książką. Ochronki Haspro Fly są wyposażone w specjalny filtr, który także uchroni Twoje uszy od bólu wywołanego zmianami ciśnienia szczególnie podczas startu i lądowania samolotu.

Stopery Haspro Fly wykonane są w miękkiego, hipoalergicznego silikonu, który pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego, nie powodując nieprzyjemnego ucisku nawet w trakcie kilkugodzinnego lotu. Zastosowany filtr sprawa że odgłosy z otoczenia są na tyle wytłumione że możesz spokojnie się zrelaksować lub przespać w trakcie lotu, a ich konstrukcja sprawia że nie będą uwierać nawet gdy przyłożysz głowę do poduszki. Oprócz wytłumienia hałasu, zastosowane w stoperach filtry zadbają o odpowiednią wentylację kanału słuchowego , dzięki czemu Twoje ucho nie będzie się pocić podczas ich noszenia.

Stopery Haspro Fly dostępne są w dwóch rozmiarach dla jeszcze lepszego dopasowania:

  • • S - small (dla dzieci i osób z małym kanałem słuchowym – polecamy też dla kobiet)
  • • R- regular (standardowy rozmiar – polecany dla mężczyzn)

Najlepsze na rynku zatyczki do uszu na czas podróży czy do komunikacji miejskiej

Zestaw zawiera:

  1. jeden komplet stoperów w rozmiarze S (small)
  2. metalowe etui

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Kiedy hałas nam szkodzi

Ekspozycja na hałas i dźwięki o wysokim natężeniu może prowadzić do poważnego, trwałego uszkodzenia słuchu. Kiedy mamy do czynienia ze „zwykłym” hałasem, który może w najgorszym wypadku tylko nas zirytować, a kiedy pojawia się zagrożenie uszkodzenia słuchu?

Wartości te zostały zbadane i podawane są w decybelach:

  • dźwięki do 35 dB - pozostają bez negatywnego wpływu na słuch
  • dźwięki od 35 do 80 dB - mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu
  • dźwięki od 85 do 130 dB - mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu
  • dźwięki przekraczające 130 dB - są bardzo groźne i przeważnie prowadzą do trwałego uszkodzenia słuchu

BLOG

20 Inne produkty w tej samej kategorii: