Maska ochronna - L - czarna elanobawełna

45,00 zł brutto

Informacja

Maseczka ochronna z kieszonką na filtr. Rozmiar L.

Maseczka wykonana z wysokogatunkowej elanobawełny, z usztywnianym noskiem i regulowanymi zausznikami.

Maseczka wielokrotnego użytku. 

Szczegóły

maska-L-czarna-elanobawelna

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

Materiały wykończeniaElanobawełna
Wentyl ułatwiający oddychanieNie
Kieszonka na filtrTak
RozmiarL

Informacje szczegółowe

Heritage Medical for Man

Profilowana, bawełniana ochronna maseczka Heritage Medical for Man

idealnie dopasowana do twarzy  •  wygodna w codziennym użytkowaniu 

» MASECZKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Ponieważ maseczka została uszyta w wysokogatunkowej elanobawełny, przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służyła przez dłuższy czas. Maseczkę pierzemy ręcznie w ciepłej wodzie (max 60oC) z mydłem lub płynem do prania (nie używamy wybielaczy), płuczemy i zostawiamy na ręczniku do wyschnięcia.

» ANATOMICZNA KONSTRUKCJA

By maseczka w pełni spełniała swoją funkcję musi dokładnie i zarazem wygodnie przylegać do twarzy, a osoba w niej chodząca czuć się swobodnie i komfortowo. Dobrze wykonana maseczka to taka która pozostawiając swobodę oddechu, nie uciska, nie podchodzi za wysoko do oczu i dobrze przylega do twarzy. Dlatego podczas produkcji naszych maseczek przykładamy nie tylko uwagę do wysokiej jakości materiałów z której je produkujemy, ale także do odpowiedniego kroju maseczki. Oprócz odpowiedniego kształtu nasze maseczki wyposażone są także w usztywniany nosek, który pozwala dokładnie i szczelnie dopasować ją do twarzy, kieszonkę na wymienny filtr (filtry do kupienia osobno) oraz regulowane zauszniki.

» MIĘKKA, WYSOKOGATUNKOWA ELANOBAWEŁNA

Do szycia naszych maseczek wyszukujemy piękne i kolorowe wzory, ale zawsze na pierwszym miejscu stawimy na wysoką jakość. Dlatego wszystkie elanobawełny z których wykonane są nasze maseczki posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Miłe dla oka, ale przede wszystkim dla skóry, komfortowe w noszeniu nie powodują otarć.

Wysoka jakość produktu

Wysoka jakość masek ochronnych

maseczka ochronna dla mężczyzn

Dobierz odpowiedni rozmiar

Rozmiar bawełnianych masek ochronnych

UWAGA: Ważne informacje

Produkowane przez nas maski nie są produktem medycznym jak również nie są środkiem ochrony osobistej w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 i nie mogą być zastosowane przez użytkownika profesjonalnego oraz w warunkach wymagających zastosowania certyfikowanych środków ochrony osobistej.

Produkowane przez nas maski higieniczne są przeznaczone tylko dla użytkownika indywidualnego do ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19 informujemy iż nasze maski nie są maskami antywirusowymi i nie dają gwarancji że nosząc je, nie zarazimy się wirusem. Oczywiście stanowią w jakimś stopniu mechaniczną barierę dla mikroorganizmów, jednakże jeżeli zechcą Państwo w tym celu je wykorzystywać należy pamiętać o kilku ważnych zasadach postępowania:

  1. W takim przypadku wymienny filtr traktujemy jednorazowo (np. na jedno wyjście do sklepu)
  2. Po każdym przyjściu zdejmujemy maskę z twarzy, filtr wyrzucamy (do zamkniętego pojemnika), natomiast maskę bawełnianą każdorazowo pierzemy, suszymy i prasujemy żelazkiem
  3. Należy pamiętać by podczas noszenia maski nie dotykać rękami jej zewnętrznej części, nie poprawić jej na twarzy, itp.
  4. Często myć ręce wodą z mydłem (zwłaszcza przed zdjęciem maski jak i po), lub zdezynfekować odpowiednimi preparatami alkoholowymi lub przeznaczonymi do tego celu chusteczkami nasączonymi alkoholem.  

Maski są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 Ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotowi.

Zestaw zawiera

  • Maskę ochronną z elanobawełny do wielokrotnego użytku
  • Instrukcję użytkowania  

Maska została wyprodukowana w Polsce z wysokogatunkowej elanobawełny z certyfikatem OEKO-TEX® STANDARD 100.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 Inne produkty w tej samej kategorii: