Komplet 4 filtrów do masek dla dzieci

5.00 zł brutto

Informacja

Komplet 4 szt filtrów PM 2.5 do bawełnianych masek ochronnych dla dzieci.

Wielowarstwowy filtr z warstwą impregnowaną węglem aktywnym.  

Szczegóły

Kom-Filtry-for-Kids-4

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Filtr PM 2.5 do masek ochronnych dla dzieci z dodatkową warstwą impregnowaną węglem aktywnym

» WYMIENNY FILTR PM 2.5

Wielowarstwowy filtr skonstruowany jest ze sprasowanych pięciu warstw włóknin filtracyjnych, tworząc tym samym skuteczną barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i niewielkiej grubości samego filtra:

  1. włóknina typu spunbond
  2. gęsta włóknina filtrująca
  3. włóknina impregnowana węglem aktywnym
  4. gęsta włóknina filtrująca
  5. włóknina typu spunbond

pięciowarstwowy filtr PM 2.5

Filtr nadaje się do maseczek odpowiednio zaprojektowaną kieszonką, dzięki której w łatwy sposób można wymienić zużyty filtr na nowy. Pamiętaj że filtr nie jest elementem maski który można prać, po zużyciu należy go wyrzucić.

» FILTR Z WARSTWĄ IMPREGNOWANĄ Z WĘGLEM AKTYWNYM

Jedną z warstw filtra PM 2.5 stanowi warstwa impregnowana węglem aktywnym, który posiadając właściwości adsorpcji (czyli zdolności do wiązania cząstek, atomów i jonów na powierzchni, skutecznie wyłapuje i przyczepia cząstki zanieczyszczeń czy bakterii, tak więc filtr wyposażony w warstwę impregnowaną węglem aktywnym jest skuteczną barierą ochronną przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.

Warstwa z węglem aktywnym pozwala w dużym stopniu oczyścić filtrowane powietrze z lotnych związków organicznych czyli ubocznych produktów wielu procesów przemysłowych, stanowiących źródło zanieczyszczeń środowiska. Skutecznie odfiltruje również dioksyny i nieprzyjemne zapachy np. dymu tytoniowego. Filtr z warstwą impregnowaną węglem aktywnym podwyższa również skuteczność oczyszczenia powietrza z zanieczyszczeń nieorganicznych.

Należy pamiętać że węgiel aktywny ma ograniczoną pojemność adsorpcyjną, dlatego więc aby cieszyć się najwyższą ochroną należy regularnie wymieniać filtr na nowy. Wymiana filtra powinna nastąpić (w przypadku ochrony antysmogowej) w przeciągu 1-2 tygodni (przy noszeniu maski z filtrem ok 1- 1,5h dziennie). W okresach bardzo wysokiego zanieczyszczenia powietrza należy kierować się zasadą że wymiana filtra powinna nastąpić gdy oddychanie w maseczce staje się utrudnione lub gdy pojawi się nieprzyjemny zapach.

» ZESTAW ZAWIERA 4 SZT. FILTRÓW

Wyprodukowano w PRC

BLOG

Akcesoria

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    2 Inne produkty w tej samej kategorii: