Maska ochronna - S - Junior - czarna

45,00 zł brutto

Informacja

Profilowana maseczka ochronna z kieszonką na filtr i regulowanymi zausznikami.

Maseczka wykonana z wysokogatunkowej elanobawełny, przeznaczona dla młodzieży lub osób z szczupłą twarzą.

Maseczka wielokrotnego użytku. 

Szczegóły

maska-junior-czarna

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

Materiały wykończeniaElanobawełna
Wentyl ułatwiający oddychanieNie
Kieszonka na filtrTak

Informacje szczegółowe

Heritage Medical for Kids

Profilowana, ochronna maseczka z elanobawełny Heritage Medical for Junior

dla młodzieży i osób z szczupłą twarzą 

Antysmogowa maska ochronna dla dzieci

Modne  •  wygodne •  do wielokrotnego użytku z filtrem lub bez

» MASECZKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Ponieważ maseczka została uszyta w wysokogatunkowej elanobawełny, przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służyła przez dłuższy czas. Maseczkę pierzemy ręcznie w ciepłej wodzie (max 60oC) z mydłem lub płynem do prania (nie używamy wybielaczy), płuczemy i zostawiamy na ręczniku do wyschnięcia.

» ANATOMICZNA KONSTRUKCJA

By maseczka w pełni spełniała swoją funkcję musi dokładnie i zarazem wygodnie przylegać do twarzy, a osoba w niej chodząca czuć się swobodnie i komfortowo. Dobrze wykonana maseczka to taka która pozostawiając swobodę oddechu, nie uciska, nie podchodzi za wysoko do oczu i dobrze przylega do twarzy. Dlatego podczas produkcji naszych maseczek przykładamy nie tylko uwagę do wysokiej jakości materiałów z których je wykonujemy, ale także do odpowiedniego kroju maseczki. Oprócz odpowiedniego kształtu nasze maseczki wyposażone są także w usztywniany nosek, który pozwala dokładnie i szczelnie dopasować ją do twarzy, kieszonkę na wymienny filtr (filtry do kupienia osobno) oraz regulowane zauszniki.

» MIĘKKA, WYSOKOGATUNKOWA ELANOBAWEŁNA

Do szycia naszych maseczek wyszukujemy piękne i kolorowe wzory, ale zawsze na pierwszym miejscu stawimy na wysoką jakość. Dlatego wszystkie elanobawełny z których wykonane są nasze maseczki posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Miłe dla oka, ale przede wszystkim dla skóry, komfortowe w noszeniu nie powodują otarć.

Wysoka jakość produktu

Wysoka jakość masek ochronnych

Maski dostępne są w wielu fantazyjnych kolorach dla chłopców i dziewczynek.

maseczka ochronna dla nastolatka

UWAGA: Ważne informacje

Produkowane przez nas maski nie są produktem medycznym jak również nie są środkiem ochrony osobistej w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 i nie mogą być zastosowane przez użytkownika profesjonalnego oraz w warunkach wymagających zastosowania certyfikowanych środków ochrony osobistej.

Produkowane przez nas maski higieniczne są przeznaczone tylko dla użytkownika indywidualnego do ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19 informujemy iż nasze maski nie są maskami antywirusowymi i nie dają gwarancji że nosząc je, nie zarazimy się wirusem. Oczywiście stanowią w jakimś stopniu mechaniczną barierę dla mikroorganizmów, jednakże jeżeli zechcą Państwo w tym celu je wykorzystywać należy pamiętać o kilku ważnych zasadach postępowania:

  1. W takim przypadku wymienny filtr traktujemy jednorazowo (np. na jedno wyjście do sklepu)
  2. Po każdym przyjściu zdejmujemy maskę z twarzy, filtr wyrzucamy (do zamkniętego pojemnika), natomiast maskę bawełnianą każdorazowo pierzemy, suszymy i prasujemy żelazkiem
  3. Należy pamiętać by podczas noszenia maski nie dotykać rękami jej zewnętrznej części, nie poprawić jej na twarzy, itp.
  4. Często myć ręce wodą z mydłem (zwłaszcza przed zdjęciem maski jak i po), zdezynfekować odpowiednimi preparatami alkoholowymi lub przeznaczonymi do tego celu chusteczkami nasączonymi alkoholem.  

Maski są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 Ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotowi.

Zestaw zawiera

  • Maskę ochronną wykonana z elanobawełny do wielokrotnego użytku
  • Instrukcję użytkowania  

Maska została wyprodukowana w Polsce z wysokogatunkowej elanobawełny z certyfikatem OEKO-TEX® STANDARD 100.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii: