Chusteczki dezynfekujące ręce i powierzchnie

20,00 zł brutto

Informacja

Chusteczki przeznaczone do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Produkt ze względu na przeznaczenie do skóry zawiera dodatki substancji pielęgnujących, które nawilżają dłonie. Grube chusteczki o delikatnym, świeżym zapachu, wygodne w użyciu w domu, w miejscach publicznych i w podróży.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Opakowanie zawiera 50 szt chusteczek.

Szczegóły

5907626634976

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

Chusteczki dezynfekujące do rąk i powierzchni firmy Medisept

to idealny produkt gdy potrzebujesz szybko zdezynfekować ręce czy miejsca gdzie gromadzą się zarazki.

Wysokiej jakości, alkoholowe chusteczki przeznaczone do dezynfekcji zarówno rąk jak i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu.

Idealne do utrzymania czystości w domu, zwłaszcza gdy mamy małe dziecko czy czworonogiego pupila. Skutecznie zdezynfekujesz np. klamki, włączniki światła, klawiaturę komputerową czy pilota do telewizora. Przydatne do czyszczenia płaskich powierzchni takich jak stoły, blaty czy stolik do karmienia dziecka. Szybko i skutecznie pozbędziesz się zarazków z sedesu, dziecięcego nocnika czy kociej kuwety. Praktyczne opakowanie możesz zabrać z sobą w podróż do samochodu, samolotu czy pociągu, na spacer, wycieczkę  czy plac zabaw dla dzieci.

Zabija 99,99% • bakterii, wirusów i grzybów

zabijają m.in. wirusa grypy, opryszczki, HIV, żółtaczki typu B i C, zwalczają rotawirusy

Skuteczność mikrobiologiczna:

Niszczą bakterie, drożdżaki, wirusy otoczkowate i prątki gruźlicy w czasie:

od 30 sekund (w warunkach czystych - czyste ręce)

60 sekund (w warunkach brudnych - brudne ręce)

Składniki:

Substancje czynne w 100 g.: Propan-2-ol 60 g, kwas d-glukonowy, związek z N,N”-bis(4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13- tetraazatetradekanodiamidyną (2:1) 0,5 g.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Produkt przebadany zgodnie z normą dla środków dezynfekcyjnych EN 14885. Numer pozwolenia: 6678/16

Zastosowanie:

Chusteczki Medisept służą do dezynfekcji rąk i powierzchni. Wysokiej jakości, alkoholowe chusteczki przeznaczone do dezynfekcji zarówno rąk jak i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Zalecane są do takich powierzchni jak blaty, klamki, uchwyty, powierzchnie siedzisk, sprzęt medyczny i akcesoria wykonane z tworzyw sztucznych, stali szlachetnej, porcelany, tworzywa ABS. Produkt ze względu na przeznaczenie do skóry zawiera dodatki substancji pielęgnujących, które nawilżają dłonie.

Sposób użycia:

Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią ręce lub powierzchnię. Dokładnie zamknąć opakowanie. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 21 dni. Nie używać jeśli chusteczka jest sucha.

Opakowanie zawiera 50 szt chusteczek.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 Inne produkty w tej samej kategorii: