Ortodontyczny smoczek Curaprox 0+

Nowość !

49.00 zł brutto

Informacja

Biofunkcjonalny, ortodontyczny smoczek marki Curaprox na dobry start w życie.

Odpowiedni od narodzin dla wszystkich grup wiekowych.

Smoczek opracowany przez ortodontę dr Herberta Pick'a promuje i sprzyja naturalnemu rozwojowi szczęki, podniebienia i zębów, a także procesowi oddychania przez nos. 

Wszystkie produkty dla dzieci są opracowywane w Szwajcarii i nie zawierają żadnych szkodliwych składników.

Opakowanie zawiera smoczek z pudełkiem do jego przechowywania.

Szczegóły

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Curaprox najlepsze produkty do higieny jamy ustnej u niemowląt i dzieci

Biofunkcyjny smoczek który wspiera naturalny rozwój Twojego dziecka, zapewniając mu możliwie najlepszy start w życie

CURAPROX baby 0+ 

Od urodzenia i przez wszystkie grupy wiekowe.

Ssanie jest bardzo ważne dla niemowląt. Wiele z nich ssie już paluszki w brzuchu mamy. Uspokaja, łagodzi napięcie, uśmierza ból, pomaga zasnąć i aktywuje układ trawienny. Dzięki bliskości i kontaktowi fizycznemu podczas karmienia, maluch jest w stanie łatwo się zrelaksować i zaspokoić głód, pragnienie i potrzebę ssania. Jeśli nie jest to możliwe - z jakiegokolwiek powodu - odpowiedni smoczek może zaspokoić potrzebę ssania dziecka. Dobry smoczek uspokajający waży nie więcej niż 10 gram, a jego część do ssania zajmuje niewiele miejsca w jamie ustnej. Idealny smoczek powinien być symetryczny - nie ścięty - płaski, miękki i elastyczny. Ważne jest również, aby jego trzon był wystarczająco wąski, aby umożliwić dziecku zamknięcie ust podczas ssania.

Biofunkcjonalny smoczek Curaprox baby umożliwia zdrowy rozwój zarówno szczęki, jak i podniebienia. Zaspokaja potrzebę ssania niemowląt, ale nie jest tylko smoczkiem uspokajającym. Dziecko musi czynnie ssać, aby smoczek pozostał w buzi. Opracowany przez ortodontę dr Herberta Picka, smoczek promuje i sprzyja naturalnemu rozwojowi szczęki, podniebienia i zębów, a także procesowi oddychania przez nos. Co więcej, może on pomóc - od pewnego wieku - skorygować wszelkie wady szczęki lub języka.

  1. Smoczek w rozmiarze 0 zaspokaja potrzebę ssania u niemowląt i dlatego jest idealnym towarzyszem od urodzenia do około pierwszego roku życia. Po tym okresie zapotrzebowanie dziecka na ssanie znacznie spada. Jeśli niektóre dzieci mają zwiększoną potrzebę ssania, mogą nadal używać smoczka w rozmiarze 0 lub przejść na rozmiar 1.
  2. Wspiera karmienie piersią i daje odczucie naturalnej brodawki sutkowej. Specjalna silikonowa część do ssania zapewnia takie samo przyjemne uczucie jak prawdziwy sutek i wspomaga proces połykania. Ponieważ smoczek pozostaje w ustach tylko wtedy, gdy maluch aktywnie ssie, ćwiczy język i mięśnie szczęki, podobnie jak przy karmieniu piersią.
  3. Smoczek Curaprox promuje i sprzyja naturalnej pozycji języka oraz optymalnemu oddychaniu, ponieważ uwzględnia naturalną funkcję języka i sposób połykania dziecka. Dzięki wąskiemu trzonkowi i płaskiej, miękkiej części ssącej, język może być idealnie ułożony. Podczas ssania usta dziecka są prawie całkowicie zamknięte - dzięki temu nie ma żadnych niepożądanych konsekwencji dla rozwoju procesu połykania i oddychania przez nos.

  Smoczek w rozmiarze zero może być oferowany niemowlętom bez wahania i bez obaw o niepożądane skutki uboczne 

Wszystkie produkty marki Curaprox dla niemowląt i dzieci są opracowywane w Szwajcarii i nie zawierają żadnych szkodliwych składników, takich jak bisfenol A, barwniki azowe, mikroplastiki, SLS czy triklosan.

Curaprox baby - najlepszy smoczek ortodontyczny

uspakaja niemowlę… bez ryzyka przemieszczenia zębów czy zagrożenia deformacji szczęki

zapobiega przemieszczaniu się zębów Twojego niemowlaka …

… i nie dopuszcza do powstania problemów w zakresie zdrowia ogólnego

wspomaga, a nie utrudnia, naturalny rozwój zębów, dziąseł, podniebienia i szczęki Twojego niemowlaka…

… jak również wspomaga rozwój języka oraz naturalny proces połykania

zapewnia optymalny oddech

a, z uwagi swoje przeznaczenie, uspokaja niemowlęta – i ich rodziców :)

Użytkowanie

Sprawdź smoczek dokładnie przed każdym użyciem. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. Wyrzuć przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub osłabienia.

Należy używać wyłącznie dedykowanych uchwytów do smoczków przetestowanych zgodnie z normą EN 12586. Nigdy nie mocuj do smoczka innych tasiemek lub sznurków, ponieważ dziecko może się nimi udusić.

Nie wystawiaj smoczka na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ani innych źródeł ciepła. Nie pozostawiaj smoczka w pudełku do czyszczenia dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie.

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

BLOG

Akcesoria

7 Inne produkty w tej samej kategorii: