Pasta do zębów Curaprox KIDS 10 ml

Nowość !

8,00 zł brutto

Informacja

Delikatna, enzymatyczna pasta do zębów dla dzieci do codziennego zastosowania.

Dostępna w trzech fantastycznie świeżych smakach: truskawki, arbuza i mięty.

Unikalna formuła wzmacnia naturalną obronę przed próchnicą, dostępna w różnych wersjach zawartości fluoru.

Nie zawiera: SLS, Triklosanu oraz mikroplastiku.

Tubka o pojemności 10 ml.

Wyprodukowane w Szwajcarii. 

Szczegóły

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Curaprox najlepsze szczoteczki do zębów

Delikatna, enzymatyczna pasta do zębów, która wspiera naturalną obronę Twojego dziecka przed próchnicą - CURAPROX kids

W końcu mamy pastę, która sprawia, że dzieci chcą szczotkować zęby. Fantastycznie świeży smak truskawki, arbuza i mięty tworzy atmosferę imprezy w ich ustach. A Wy, drodzy rodzice możecie mieć pewność, że robicie wszystko, aby dzieci dbały o zdrowie jamy ustnej.

PASTA DO ZĘBÓW DLA DZIECI - ŚWIEŻOŚĆ I ZABAWA!

Nawet te najbardziej „cool” dzieci szybko przekonają się do smaku zdrowych zębów! Pasta Kids do chroni i wzmacnia zęby oraz dziąsła, a dzięki słodkiemu, owocowemu smakowi z pewnością wywoła zdrowy uśmiech na twarzy Twojego malucha. Bye bye płytka nazębna i bakterie, hello zdrowe zęby i dziąsła - a wszystko to zajmuje tylko kilka minut.

Pasta Curaprox Kids nie zawiera szkodliwych składników, takich jak SLS, triklosan czy mikroplastik. W przypadku większości past do zębów, lista składników jest pełna dziwnych słów, ale nie w tej! Co w niej jest? Tylko dobre rzeczy, takie jak fluor, który wzmacnia zęby (za wyjątkiem wersji pasty truskawkowej bez fluoru). Kolejnym składnikiem są enzymy, które wspomagają naturalną rolę ochronną śliny, dzięki czemu może ona pracować nad remineralizacją szkliwa zębów. Zawiera również sorbitol, który zapobiega wysychaniu pasty do zębów. Jest też odrobina ksylitolu, który chroni przed bakteriami i wzmacnia zęby. Mamy nadzieję, że Wasze dzieci polubią mycie zębów tą owocową przyjemnością!

CURAPROX Kids - dzieciaki górą !

Delikatna, enzymatyczna pasta do zębów dla dzieci Curaprox Kids

Jak powstają ubytki w zębach dzieci

Dlaczego zęby mleczne są tak ważne ?

Zęby mleczne umożliwiają dziecku żucie pokarmów i zapewniają prawidłowy rozwój szczęki. Pełnią również rolę przygotowawczą pod zęby stałe. Kiedy ząb mleczny wypada lub wymaga ekstrakcji, ma to również wpływ na rozwój przyszłych zębów dziecka. Jeśli w zębach mlecznych powstaną ubytki, bakterie które je spowodowały, mogą zainfekować również zęby stałe.

Dlatego tak ważne jest, aby dbać o zęby mleczne równie starannie, jak o zęby stałe. Zęby mleczne są jeszcze bardziej podatne na powstawanie ubytków, ponieważ ich szkliwo jest o połowę cieńsze, a ich struktura jest mniej zmineralizowana. Oznacza to, że próchnica w prosty sposób dociera do zębiny i stamtąd szybko infekuje nerw zęba – proces ten często pozostaje całkowicie niezauważony.

Dzieci szybko zrozumieją, że mycie zębów nie jest tak straszne, jak myślały: świeży, owocowy smak sprawia, że codzienna dawka higieny jamy ustnej staje się mile widzianą rozrywką :)

» świeży smak arbuza

Ta pasta do zębów smakuje jak wesoły wakacyjny dzień. Ale jest w niej o wiele więcej niż tylko to. Fluor zawarty w paście zapewnia mlecznym zębom niezawodną, trwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Dzięki zawartości fluoru wynoszącej 1450 ppm ta pasta do zębów jest odpowiednia dla nieco starszych dzieci (od szóstego roku życia).

» świeża i słodka mięta

Kiedy pasta do zębów ma orzeźwiający miętowy smak, szczotkowanie staje się o wiele przyjemniejsze. Jest w tym jednak coś więcej: fluor zawarty w paście zapewnia mlecznym zębom niezawodną i trwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Dzięki zawartości fluoru wynoszącej 1450 ppm ta pasta do zębów jest odpowiednia dla nieco starszych dzieci (od szóstego roku życia).

» świeży smak truskawki

Słodka truskawka pasta do zębów jest pyszna jak letni deser, a zawartość fluoru zapewnia mlecznym zębom niezawodną, trwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Zawartość fluoru wynosi zaledwie 950 ppm, co czyni ją idealną dla bardzo małych dzieci (od drugiego roku życia).

» świeży smak truskawki, bez fluoru

Truskawkowa pasta do zębów jest tak pyszna jak letni deser i zapewnia mlecznym zębom niezawodną, długotrwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Nie zawiera fluoru, dzięki czemu jest idealna dla bardzo małych dzieci (od drugiego roku życia).

Poznaj wszystkie smaki niesamowitej pasty do zębów dla dzieci

» PASTA ZMIENIA SZCZOTKOWANIE W DOSKONAŁĄ ZABAWĘ

Nakłanianie dzieci do szczotkowania zębów może się znudzić. I im, i Wam. Pożegnajcie niekończące się gderanie… dzięki rewolucji dokonanej przez markę Curaprox w zakresie pasty do zębów dla dzieciaków.

» MA WSPANIAŁY SMAK!

Trudno oczekiwać, że dzieci będą się ekscytować znanymi smakami pasty do zębów. No bo z jakiego powodu? Z pomocą dzieci doprowadziliśmy do sensacji w zakresie smaków. Zwyciężają następujące smaki: truskawka, melon i mięta.

» A CO ONA MA DO ZAOFEROWANIA DOROSŁYM?

Innowacyjna i odżywcza formuła, która pomaga dać Waszym dzieciom najlepszy możliwy start w życie. Nie zawiera żadnych szkodliwych składników takich jak: środki spieniające SLS albo parabeny.

» A GDYBY TEGO BYŁO MAŁO…

Otwieranie i zamykanie pasty do zębów dla dzieci Curaprox również stanowi zabawę. Tubka pasty łatwej do wyciskania jest zaprojektowana szczególnie z myślą o dziecięcych dłoniach oraz uzyskiwaniu porcji wielkości ziarenka ryżu – zgodnie z zaleceniami stomatologów. 

» PRACA ZESPOŁOWA

Fluor chroni zęby. Wzmacnia je cukier z brzozy, znany też jako ksylitol. Dwa enzymy mają naturalne działanie antybakteryjne. Zwycięskie połączenie.

» OCHRONA ENZYMATYCZNA

Enzymy, amyloglukozydaza i glukozydaza w paście dla dzieci Curaprox stymuluje ochronną moc śliny Twojego dziecka zwalczającej szkodliwe bakterie. Lepsza ochrona. Naturalnie. Dla dziewczynek i nowoczesnych chłopaków.

Wysoka jakość produktu

Najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej produkowane przez firmę Curaden od 1972 roku

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najlepszych w branży.

BLOG

Akcesoria

4 Inne produkty w tej samej kategorii: