Zestaw podróżny

150,00 zł brutto

Informacja

Planując wyjazd warto od razu zabrać ze sobą niezbędny zestaw rzeczy, który zapewni nam bezpieczeństwo, komfort i zminimalizuje trudy podczas wszystkich etapów podróży, czy to na pokładzie samolotu czy w miejscu zakwaterowania.

Szczegóły

zestaw-podroz

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Bezpieczna i komfortowa podróż

Bezpieczna i komfortowa podróż - zestaw podróżny

Planując wyjazd warto od razu zabrać ze sobą niezbędny zestaw rzeczy, który zapewni nam bezpieczeństwo, komfort i zminimalizuje trudy podczas wszystkich etapów podróży, czy to na pokładzie samolotu czy w miejscu zakwaterowania.

W celu ochrony zdrowia i zminimalizowania ryzyka zachorowania, osoby planujące podróż – zwłaszcza w okresie pandemicznym - powinny dobrze się do niej przygotować oraz uzyskać niezbędne informacje na temat potencjalnych zagrożeń, które mogą wystąpić w wybranym miejscu docelowym. Planując podróż z wyprzedzeniem i odpowiednio się do niej przygotowując możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia wypadku lub zachorowania oraz zapewnić sobie psychiczny komfort podróżowania pomimo epidemii np. koronawirusa.

Podczas przebywania w miejscach występowania dużych skupisk ludzi takich jak dworce czy lotniska należy szczególnie pamiętać o zachowaniu wysokich standardów sanitarnych oraz przestrzeganiu obowiązujących tam procedur bezpieczeństwa. Tam gdzie to możliwe należy unikać zbędnego dotykania powierzchni ogólnodostępnych i pamiętać o częstym myciu lub dezynfekcji rąk oraz przedmiotów których musimy dotknąć, czy użyć np. do spożycia posiłku.

Tam, gdzie to możliwe należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu między osobami, natomiast w przypadku braku możliwości utrzymania dystansu społecznego o założeniu maseczki.

Niezbędnik dla osób podróżujących

Nasz zestaw podróżny zawiera:

3 sztuki maski ochronnej, filtrującej klasy FFP2 NR D

Zgodność z normą EN 149: 2001+A1:2009, Dyrektywą 89/686/EWG, CE 1437, Certyfikat: WE/S/2706/2017.

1 opakowanie chusteczek do dezynfekcji rąk i powierzchni

Praktyczne chusteczki nasączane alkoholem do dezynfekcji zarówno powierzchni oraz rąk. Produkt ze względu na przeznaczenie do skóry zawiera dodatki substancji pielęgnujących, które nawilżają dłonie. Opakowanie zawiera 50 szt chusteczek.

5 par rękawiczek nitrylowych w wybranym rozmiarze

Rękawiczki szczególnie przydatne w miejscach takich jak kasy, poczekalnie, odprawy na dworcach czy terminalach lotniczych gdzie trudno uniknąć dotykania powierzchni ogólnodostępnych. Do wyboru rozmiar: XS, S, M, L, XL. 

zatyczki do uszu Haspro Fly - 2 pary w różnych rozmiarach

Stopery Haspro Fly to także super rozwiązanie dla osób które często podróżują samolotem. Szczególnie przydatne gdy chcesz wykorzystać czas lotu by efektywnie popracować czy po prostu się zrelaksować z ulubioną książką. Zatyczki Haspro Fly są wyposażone w specjalny filtr, który także uchroni Twoje uszy od bólu wywołanego zmianami ciśnienia szczególnie podczas startu i lądowania samolotu.

wygodna maska na oczy do spania

Która zapewni Ci spokojny i komfortowy sen oraz zabezpieczy Twoje oczy przed promieniami słonecznymi

1 sztuka

kolor czarny

praktyczna zawieszka na bagaż

Oryginalna zawieszka do walizki czy na bagaż Haspro wykonana z miękkiego i elastycznego silikonu którą można w bardzo łatwy sposób przymocować do każdego rodzaju bagażu. Idealna dla osób często podróżujących, w szczególności na zatłoczonych karuzelach lotniskowych. Zawieszka posiada na odwrocie kartkę z danymi kontaktowymi do uzupełnienia. W szczególności przydatne gdy nieszczęśliwie zostanie nasz bagaż zgubiony lub zapodziany.

1 sztuka

kolor niebieski

GRATIS od Heritage Medical

W gratisie do w/w zestawu otrzymają Państwo praktyczny zamykany na zamek pojemnik do przechowywania drobnych przedmiotów oraz zawsze przydatną i praktyczną smycz do kluczy.

Gratis od Heritage Medical

BLOG

Akcesoria

11 Inne produkty w tej samej kategorii: