Waga kuchenna Seca 852

260,00 zł brutto

Informacja

Precyzyjna i niewielka waga Seca 852 to niezbędny element każdej kuchni.

Waga do użytku domowego.

GWARANCJA 2 lata

Szczegóły

Seca 852

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

Działka1 g
Maksymalne obciążenie3 kg
Kolorjasno szary
Funkcja TARAtak
Zasilaniebateryjne 4 x AAA
Temperatura pracy+10ºC do +40ºC
Wymiary (szer. x wys. x gł.)210 x 210 x 110 mm
Ciężar własny urządzenia0,73 kg
Ciężar wagi wraz z opakowaniem0,87 kg
Wymiary opakowania225 x 225 x 120 mm

Informacje szczegółowe

Domowe wagi kuchenne

Stosowanie różnorakich diet czy to ze względów zdrowotnych czy dla zachowania szczupłej sylwetki jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Seca wychodząc naprzeciw osobom borykającym się codziennie z problemem komponowania odpowiednich ilości i jakości posiłków stworzyła bardzo praktyczną o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie bardzo precyzyjną wagę Seca 852.

Waga dietetyczna Seca 852 to urządzenie wspierające zarówno osoby walczące z nadwagą jak i dbające o zachowanie szczupłej sylwetki. Waga ta znajdzie też szerokie zastosowanie u osób z cukrzycą, dla których rygorystyczne odmierzanie porcji jedzenia jest codziennością.

Dzięki prostej obsłudze odmierzanie porcji staje się naprawdę łatwe. Waga posiada funkcję TARA, dzięki której wagę można w każdej chwili wyzerować. Tym samym zawsze możemy uzyskać dokładny pomiar porcji żywieniowych, niezależnie od tego jak wiele składników już umieściliśmy  w misie. Sama waga jest bardzo estetycznie wykonana i z pewnością będzie ozdobą naszej kuchni, wraz z misą tworzy idealnie harmonijną całość. Po ważeniu możemy umieścić ją w misie, co ułatwia przechowywanie wagi w kompaktowej kuchni. Wspierając Twoją walkę o zdrowie i piękną linię – polecamy wagę Seca 852.

BLOG

1 Inne produkty w tej samej kategorii: