Aerozol NanoSilver 125 ml

30,00 zł brutto

Informacja

Preparat z nanosrebrem do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów, materiałów, mebli i butów.

Likwiduje 99,99% drobnoustrojów, tworzy powłokę antybakteryjną, usuwa brzydkie zapachy.

Przebadany pod kątem skuteczności działania bakterio-, grzybo- i wirusobójczego oraz bezpieczeństwa stosowania.

Pojemność 125 ml.

Szczegóły

NanoSilver-125

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

NANO SILVER AEROSOL SANITIZER

to preparat zawierający drobiny srebra służący do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia oraz mebli, które nie mają kontaktu z żywnością lub środkami żywienia zwierząt.

w pracy w domu  w samochodzie • w hotelu   w podróży 

do odświeżania i dezynfekcji obuwia

Produkt zabija bakterie, wirusy i grzyby. Zawarte w preparacie cząsteczki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, a także w szpary, pęknięcia i zarysowania, uniemożliwiając tym samym rozwój mikroorganizmów. Po zastosowaniu aerozolu na pokrytej nim powierzchni tworzy się powłoka antybakteryjna złożona z dziesiątek bilionów drobinek srebra na każdym centymetrze kwadratowym. Srebro pozostaje na dezynfekowanej powierzchni i działa długotrwale. Dzięki tej właściwości NANO SILVER AEROSOL SANITIZER wyróżnia się i przewyższa inne preparaty do dezynfekcji, które działają tylko w momencie zastosowania. Innowacyjne opakowanie pozwala na łatwą aplikację preparatu pod każdym kątem (nawet trzymając puszkę ”do góry nogami”) i umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. 

Badania przeprowadzone przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, Lab-Test Laboratorium s.c. oraz Ita-Test Laboratorium wykazały, że NANO SILVER AEROSOL SANITIZER charakteryzuje się właściwościami wirusobójczymi, bakteriobójczymi oraz grzybobójczymi. Zastosowanie w preparacie drobin srebra ma niebagatelne znaczenie w walce ze szpitalnymi patogenami z uwagi na to, że srebro zwalcza ponad 650 znanych bakterii. Produkt wykazuje pełną wirusobójczość, która obejmuje zarówno wirusy bezosłonkowe jak i osłonkowe występujące w tzw. obszarze medycznym. Preparat nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających, co potwierdzają przeprowadzone badania dermatologiczne (Skin Compatibility Test). Kolejne niezależne badania udowodniły, że powłoka antybakteryjna powstała po użyciu NANO SILVER AEROSOL SANITIZER działa aż 14 dni po nałożeniu preparatu. Drobinki srebra działają przeciwdrobnoustrojowo tak długo, dopóki pozostają w miejscu aplikacji.

Preparat z drobinami srebra do dezynfekcji i odkażania

antywirusowy

Preparat po aplikacji wykazuje działanie
wirusobójcze i bakteriobójcze w czasie 5 minut
grzybobójcze w czasie 15 minut

Zawiera drobiny srebra, które wnikają w odkażane powierzchnie, co zapewnia długotrwałe działanie produktu - po zastosowaniu na powierzchni tworzy się powłoka antybakteryjna

Usuwa brzydkie zapachy (zabija bakterie, niwelując tym samym przyczynę nieprzyjemnych zapachów)

Właściwości produktu zostały udokumentowane niezależnymi badaniami:

  1. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze potwierdzone Sprawozdaniem nr DZ/21/11/15 wykonane przez LAB-TEST LABORATORIUM S.C. (30.11.2015).
  2. Badania własności przeciwdrobnoustrojowej potwierdzone sprawozdaniem z badań mikrobiologicznych B- 45318/25173/15 wykonane przez Ita-Test (12.10.2015)
  3. Sprawozdanie z badań dermatologicznych testem kontaktowym półotwartym Nr B - 45318/10391/15/S" (9.10.2015).(Skin Compatibility Test)
  4. Badania Zakładu Wirusologii PZH. Ocena wirusobójczego działania produktu NANO SILVER aerosol SANITIZER wobec mysiego norowirusa (30.11.2015).
  5. Badania Zakładu Wirusologii PZH. Ocena wirusobójczego działania produktu NANO SILVER aerosol SANITIZER wobec wirusa polio typ 1 (30.11.2015).
  6. Badania Zakładu Wirusologii PZH. Ocena wirusobójczego działania produktu NANO SILVER aerosol SANITIZER wobec wirusa adeno typ 5 (30.11.2015).
  7. E-EW-078-11/16 dot.: badanie aktywności wirusobójczej produktu Nano Silver Aerosol Sanitizer (20.07.2016).

Uzyskane wyniki badań wykazały, że środek dezynfekcyjny Nano Silver Aerosol Sanitizer, jako produkt gotowy do użycia, w warunkach czystych badania inaktywował wirusa polio typ 1, wirusa adeno typ 5 oraz mysiego norowirusa po 5 minutowym czasie kontaktu. Na podstawie wszystkich przeprowadzonych badań oraz zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 14476:2013-12 można stwierdzić, że badany środek dezynfekcyjny Nano Silver Aerosol Sanitizer, jako produkt gotowy do użycia, po czasie kontaktu 5 minut posiada aktywność wirusobójczą. W tym wypadku mówimy o pełnej wirusobójczości, która obejmuje zarówno wirusy bezosłonkowe, jak i osłonkowe występujące w tzw. obszarze medycznym.

Szerokie zastosowanie:

Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego jak i domowego. Dezynfekcja przedmiotów, wyposażenia, powierzchni i urządzeń sanitarnych w szpitalach, przychodniach, gabinetach dentystycznych, weterynaryjnych, domach opieki, salonach tatuażu, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, solariach, klubach fitness, gabinetach masażu, hotelach, restauracjach, pracowniach komputerowych, wypożyczalniach obuwia sportowego oraz w każdym gospodarstwie domowym.

Profesjonalna dezynfekcja powirzchni

Dezynfekcja w domu

Sposób użycia:

Preparat należy nanieść równomiernie na wcześniej umytą i wysuszoną powierzchnię tak, aby całkowicie pokrył dezynfekowane miejsce. Pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnia jest zdezynfekowana i zdatna do użytku po odparowaniu preparatu. Wykazuje działanie wirusobójcze w czasie 5 minut, bakteriobójcze w czasie 5 minut i grzybobójcze w czasie 15 minut. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholi, może zabarwiać białe powierzchnie, w razie wątpliwości wykonać próbę na niewielkim fragmencie.

Aby usunąć nieprzyjemne zapachy i pozbyć się bakterii, wirusów i grzybów, należy równomiernie spryskać wewnętrzną część buta, pozostawić do wyschnięcia. Nie rozpylać bezpośrednio na skórę. Obuwie nadaje się do założenia od razu po odparowaniu produktu. Dla najlepszego efektu powtarzać raz w tygodniu.

Składniki:

alkohol etylowy 800 g/kg, srebro 0,01 g/kg.

Opakowanie 125 ml.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3844/09 z dnia 03.11.2009.

Aerosol do dezynfekcji i usuwania brzydkich zapachów

BLOG

Akcesoria

6 Inne produkty w tej samej kategorii: