Velox Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni

23,00 zł brutto

Informacja

Velox® Spray o zapachu tea tonic przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym. 

Do dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych mających kontakt z żywnością.

Nie pozostawia smug i zacieków. Zapach tea tonic.

Pojemność 1L. 

Szczegóły

Velox-Spray-Teatonic-1l

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

Preparat dezynfekcyjny na bazie rozpuszczalników, alkoholi i surfaktantów

produkt do zastosowań profesjonalnych.

Preparat Velox® Spray (zapach tea tonic) służy do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego, takich jak: łóżka i fotele zabiegowe, aparatura medyczna i operacyjna, czy sprzęt rehabilitacyjny. Idealny do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stołki, klamki, uchwyty, do sprzętów i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych. Można czyścić powierzchnie mające i niemające kontaktu z żywnością. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawitusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, HBV, HCV, HIV). Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 18/DJW/2019. .

Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwo stosowania.

zapewniają wysoką redukcję ryzyka zakażenia, szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni

Skuteczność mikrobiologiczna:

Bakterie wg normy EN 13727 - w 30 sekund (warunki czyste), w 60 sekund (warunki brudne)

Grzyby drożdżakopodobne (C.albicans) wg normy EN 13624 - w 15 do 30 sekund

Prątki gruźlicy (M.terrae) wg normy EN 14348 - w 30 sekund

Wirusy otoczkowe (HBV, HCV, HIV, Vaccinia, BVDV, wirus grypy, Herpes simplex, Ebola) wg normy EN 14476 - w 30 sekund

Skład:

100 g zawiera:

  • 63,7 g etanol
  • 6,3 g propan-2-ol
Wyrób medyczny klasy II a w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Przeznaczony do dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

Zastosowanie:

Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, gabinetach dietetycznych, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, a także nieinwazyjnego sprzętu medycznego jak np. fotele zabiegowe, aparatura medyczna, sprzęt rehabilitacyjny. Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV).

Sposób użycia:

Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 30 sekund. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą.

Opakowanie: butelka 1L ze spryskiwaczem

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 Inne produkty w tej samej kategorii: