Naturalny płyn do toalet z nanosrebrem

Naturalny płyn do toalet z nanosrebrem Zobacz większe

60,00 zł brutto

Informacja

Naturalny płyn do czyszczenia toalet i armatury sanitarnej z dodatkiem nanosrebra.

Niebywale skuteczny, działa nawet poniżej linii wody.

Ekologiczny o przepięknym cytrusowym zapachu z nutką cynamonu i wanilii.

Pojemność: 750 ml

Szczegóły

raypath-plyn-toaleta

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Naturalne środki czystości, przyjazne dla środowiska naturalnego

Bezpieczne, ekologiczne i skuteczne

Naturalny płyn do czyszczenia toalet z nanosrebrem

Poznaj środki czystości Raypath, które mocą nanosrebra rozprawią się z brudem.

Niezwykle wydajny i gęsty naturalny płyn do toalet marki Raypath to środek czyszcząco-wybielający przeznaczony do skutecznego mycia toalet oraz armatury sanitarnej. Chroni przed osadzaniem się kamienia i innych zabrudzeń. Regularne korzystanie z płynu pozwala na pozbycie się wirusów i bakterii oraz utrzymanie łazienki higienicznie czystej. Specjalnie opracowana formuła płynu doskonale sprawdza się w doczyszczaniu trudno dostępnych miejsc.

Srebro koloidalne - właściwości

Srebro koloidalne to nanocząsteczki srebra o wielkości poniżej 100 nm, zawieszone w cieczy. Ma ono szerokie działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe, na poziomie komórkowym oddziałując na patogeny. Jego cząsteczki przyczepiają się do ścian mikrobów, uszkadzających ich błony komórkowe, a dzięki temu aktywne jony srebra mogą przedostać się do komórek mikroorganizmu, uszkodzić i zabić je od wewnątrz. To właśnie te jony, jako aktywne biologicznie, odpowiadają za tzw. oligodynamiczność nanosrebra. Oznacza to, że już najmniejsza jego ilość wykazuje pożądane działanie. Srebro koloidalne znalazło szerokie zastosowanie w leczeniu ran, poparzeń oraz schorzeń skóry, jednak ponieważ pomaga zwalczyć bakterie, wirusy, grzyby i pleśń, doskonale oczyszcza i dezynfekuje również wszelkie powierzchnie zewnętrzne. Usuwa z nich zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach, likwidując nawet do 99% kilkuset rodzajów mikrobów i alergenów. Nadaje się do prania i sprzątania.

Produkt nie testowany na zwierzętach. Butelka została stworzona z wykorzystaniem recyklingowanego plastiku, co pozwala na mniejsze obciążenie środowiska naturalnego.

Naturalne środki czystości, przyjazne dla środowiska naturalnego

Główne zalety produktu

Usuwa 100% kamienia • Działa poniżej linii wody • Bardzo dobrze czyści zanieczyszczenia organiczne • Zabija bakterie, wirusy i grzyby • Przylega do powierzchni toalety dłużej, nawet po spłukaniu • Zawiera cząsteczki nanosrebra, które mają właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe

Pięknie i świeżo pachnie mieszanką cynamonu, wanilii i pomarańczy

֍

Sposób użycia

Żel należy rozprowadzić pod krawędzią muszli, by pokryć całą jej powierzchnię. Odczekać chwilę, następnie użyć szczotki do toalet i spłukać wodą. Przynajmniej raz w tygodniu skorzystać z płynu pozostawiając go po rozprowadzeniu na przynajmniej 30 minut. W przypadku mocniejszych zabrudzeń należy zaaplikować płyn na całą noc. Po każdym użyciu spłukać wodą.

֍

Skład płynu

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejek eteryczny ez słodkiej pomarańczy, olejek eteryczny z cynamonu, olejek eteryczny z wanilli (olejki zawierają: Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal). Substancja konserwująca: sodium benzoate. Zawiera także kwas mlekowy, cytrynian sodu, srebro koloidalne, glicerynę, gumę ksantanową, kurkuminę.

֍

Środki ostrożności

Należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie mieszać z innymi produktami. 

BLOG

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 Inne produkty w tej samej kategorii: