Skoncentrowany płyn do prania z nanosrebrem - color

Skoncentrowany płyn do prania z nanosrebrem - color Zobacz większe

60,00 zł brutto

Informacja

Skoncentrowany płyn do prania kolorowych tkanin z dodatkiem nanosrebra.

Specjalna formuła zachowuje żywe kolory ubrań na dłużej, przeciwdziałając ich starzeniu i blaknięciu.

Delikatny świeży zapach.

Pojemność: 500 ml

Szczegóły

raypath-plyn-pranie-color

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Naturalne środki czystości, przyjazne dla środowiska naturalnego

Usuwa najbardziej uporczywe plamy

Skoncentrowany płyn do prania kolorowych tkanin z nanosrebrem

Poznaj środki czystości Raypath, które mocą nanosrebra rozprawią się z brudem.

Skoncentrowany płyn do prania Concentrated Washing Liquid - Colour z nanosrebrem usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, nadając ubraniom nowy blask. Starannie wybrane składniki aktywne wnikają głęboko we włókna, usuwając nawet najmniejsze cząsteczki plam, a specjalna formuła zachowuje żywy kolor ubrań na dłużej, przeciwdziałając ich szarzeniu i blaknięciu. Perfekcyjna czystość i długotrwała świeżość sprawi, że pokochasz swoje ubrania na nowo.

Srebro koloidalne - właściwości

Srebro koloidalne to nanocząsteczki srebra o wielkości poniżej 100 nm, zawieszone w cieczy. Ma ono szerokie działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe, na poziomie komórkowym oddziałując na patogeny. Jego cząsteczki przyczepiają się do ścian mikrobów, uszkadzających ich błony komórkowe, a dzięki temu aktywne jony srebra mogą przedostać się do komórek mikroorganizmu, uszkodzić i zabić je od wewnątrz. To właśnie te jony, jako aktywne biologicznie, odpowiadają za tzw. oligodynamiczność nanosrebra. Oznacza to, że już najmniejsza jego ilość wykazuje pożądane działanie. Srebro koloidalne znalazło szerokie zastosowanie w leczeniu ran, poparzeń oraz schorzeń skóry, jednak ponieważ pomaga zwalczyć bakterie, wirusy, grzyby i pleśń, doskonale oczyszcza i dezynfekuje również wszelkie powierzchnie zewnętrzne. Usuwa z nich zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach, likwidując nawet do 99% kilkuset rodzajów mikrobów i alergenów. Nadaje się do prania i sprzątania.

Produkt nie testowany na zwierzętach. Butelka została stworzona z wykorzystaniem recyklingowanego plastiku, co pozwala na mniejsze obciążenie środowiska naturalnego.

Skoncentrowany płyn do prania kolorowych tkanin z nanosrebrem

Główne zalety produktu

Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, wnikając głęboko w włókna tkanin • Pomaga chronić kolor ubrań przed blaknięciem i szarzeniem, zachowując ich blask przez wiele prań • Nadaje ubraniom przyjemny, świeży i trwały zapach • Łagodny dla tkanin i bezlitosny dla zabrudzeń

֍

Dozowanie, wsad 4,5kg

Opakowanie przeciętnie starcza na 17 prań

woda miękka -
ubrania mało zabrudzone: 20 ml • ubrania średnio zabrudzone: 30 ml • ubrania bardzo zabrudzone: 40 ml

woda średnio twarda -
ubrania mało zabrudzone: 30 ml 
• ubrania średnio zabrudzone: 40 ml • ubrania bardzo zabrudzone: 50 ml

woda twarda -
ubrania mało zabrudzone: 40 ml 
• ubrania średnio zabrudzone: 50 ml • ubrania bardzo zabrudzone: 60 ml

pranie ręczne: 20 ml

֍

Skład płynu

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, enzymy, srebro koloidalne, kompozycja zapachowa, substancja konserwująca (methylisothiazolinone methylchloroisothiazolinone, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol).

֍

Środki ostrożności

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. W przypadku kontaktu ze skórą: myć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie mieszać z innymi produktami.

BLOG

8 Inne produkty w tej samej kategorii: