Naturalny żel do zmywarek z nanosrebrem

Naturalny żel do zmywarek z nanosrebrem Zobacz większe

81,00 zł brutto

Informacja

Naturalny żel do zmywarek z dodatkiem nanosrebra to unikalna formuła, która sprawi że Twoje naczynia będą emanować czystością.

Skuteczny dzięki aktywnym składnikom myjącym.

Ekologiczny o przepięknym cytrusowym, świeżym zapachu.

Pojemność: 500 ml

Szczegóły

raypath-zel-zmywarka

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Naturalne środki czystości, przyjazne dla środowiska naturalnego

Bezpieczne, ekologiczne i skuteczne

Naturalny żel do zmywarek z nanosrebrem

Poznaj środki czystości Raypath, które mocą nanosrebra rozprawią się z brudem.

Gęsty żel o bardzo odświeżającym zapachu świetnie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, nawet w krótkich cyklach zmywania. Niezwykła kompozycja składników chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, pochłania nieprzyjemne zapachy oraz rozpuszcza pozostałe w niej resztki jedzenia. Żel jest bardzo wydajny i wystarcza na ok 40 cykli zmywania w zależności od dozowania.

Srebro koloidalne - właściwości

Srebro koloidalne to nanocząsteczki srebra o wielkości poniżej 100 nm, zawieszone w cieczy. Ma ono szerokie działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe, na poziomie komórkowym oddziałując na patogeny. Jego cząsteczki przyczepiają się do ścian mikrobów, uszkadzających ich błony komórkowe, a dzięki temu aktywne jony srebra mogą przedostać się do komórek mikroorganizmu, uszkodzić i zabić je od wewnątrz. To właśnie te jony, jako aktywne biologicznie, odpowiadają za tzw. oligodynamiczność nanosrebra. Oznacza to, że już najmniejsza jego ilość wykazuje pożądane działanie. Srebro koloidalne znalazło szerokie zastosowanie w leczeniu ran, poparzeń oraz schorzeń skóry, jednak ponieważ pomaga zwalczyć bakterie, wirusy, grzyby i pleśń, doskonale oczyszcza i dezynfekuje również wszelkie powierzchnie zewnętrzne. Usuwa z nich zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach, likwidując nawet do 99% kilkuset rodzajów mikrobów i alergenów. Nadaje się do prania i sprzątania.

Produkt nie testowany na zwierzętach. Butelka została stworzona z wykorzystaniem recyklingowanego plastiku, co pozwala na mniejsze obciążenie środowiska naturalnego.

Naturalne środki czystości, przyjazne dla środowiska naturalnego

Główne zalety produktu

Usuwa trudne zabrudzenia • Zapobiega korozji stali i szkła • Nadaje naczyniom nieskazitelny blask • Rozpuszcza resztki jedzenia • Chroni zmywarkę przed odkładaniem się kamienia • Po rozcieńczeniu można stosować jako płyn do ręcznego mycia naczyń

Pięknie i świeżo pachnie cytrusami

֍

Dozowanie

Naczynia lekko zabrudzone - 15 ml

Naczynia średnio zabrudzone - 20 ml

Naczynia bardzo zabrudzone - 25 ml

֍

Prosty skład

5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne z trawy cytrynowej (Citral) oraz słodkiej pomarańczy (Limonene), enzymy, srebro koloidalne.

֍

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się żelu do oczu należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać oczy. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy, należy zasięgnąć porady lub zgłosić się do lekarza. 

BLOG

8 Inne produkty w tej samej kategorii: