Ściereczka antybakteryjna Morana Super - róż

9,00 zł brutto

Informacja

Najbardziej higieniczna i bezpieczna ściereczka na rynku.

Posiada Atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością i certyfikat o antybakteryjnych właściwościach.

Do wielokrotnego użytku. Opakowanie zawiera 3 szt ściereczki Morana Super w kolorze różowym.

Szczegóły

MoranaSuper/3szt/różowa

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

» Morana Super «

Jedyna ścierka na rynku, która aktywnie zwalcza bakterie!

Ściereczki Morana Super to wyjątkowy produkt, niezbędny podczas codziennego sprzątania zarówno w gospodarstwach domowych jak i przedsiębiorstwach, firmach, a szczególnie w placówkach gdzie nacisk na higienę pomieszczeń jest szczególnie wysoki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii ściereczka Morana Super charakteryzuje się wyjątkową chłonnością, wytrzymałością i miękkością.

Doskonała wytrzymałość włóknin z których wykonane są ściereczki Morana Super została uzyskana dzięki nowoczesnej technologii Spuncale-hydro entanglement. Technika ta pozwala na wytwarzanie włóknin poprzez nakierowanie wielu strumieni wody pod bardzo wysokim ciśnieniem na przygotowane włókna, leżące na taśmie. W ten oto ekologiczny sposób luźne dotychczas włókna zostają splątane strumieniami wody tworząc bardzo wytrzymałą włókninę.  Ta naturalna metoda produkcji stanowi gwarancję prawie całkowitego wykluczenia innych spoiw przy zachowaniu 100% efektywności. Dzięki tej metodzie produkcji ściereczki Morana Super są bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z suchymi, wilgotnymi lub tłustymi artykułami spożywczymi i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, co potwierdza uzyskany Atest Bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością.

Co bardzo istotne, produkty Morana ze względu na sposób produkcji, wytrzymałość, możliwość bezpiecznego i higienicznego wielokrotnego użytku są przyjazne dla środowiska naturalnego.

antybakteryjna ściereczka Morana Super

ZALETY:

Otwarty splot włókien daje gwarancję lepszego pozbycia się brudu – czyszczenie jest bardziej higieniczne, a włókna dłużej utrzymują świeżość.

Stosowane podczas sprzątania detergenty nie zmniejszają efektywności produktu. 

Do wielokrotnego użytku

Mocna i wytrzymała włóknina z której wykonana jest ściereczka może być wielokrotnie używana i prana w temperaturze do 95oC. Dzięki czemu będzie służyła Ci dłużej niż każda inna ściereczka.

Duży, wygodny wymiar

ściereczka Morana Super ma wymiary: 50 x 33,5 cm, można więc komfortowo czyścić nią większe i mniejsze powierzchnie.

Przyjazna dla środowiska naturalnego

Co bardzo istotne, produkty Morana ze względu na sposób produkcji, wytrzymałość, możliwość bezpiecznego i higienicznego wielokrotnego użytku są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Ściereczka Morana Super to gwarancja czystości i higieniczności.

Morana Super – to najbardziej higieniczna i bezpieczna dla zdrowia ścierka na rynku. Posiada nie tyko Atest Bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością, lecz również certyfikat o antybakteryjnych właściwościach, zgodnie z normą ISO 20743/2007, badającą wzrost kolonii bakterii na włókninie. Dzięki unikalnemu składowi i technologii produkcji, Morana Super pozostaje dłużej świeża i higieniczna, a rozwój bakterii jest skutecznie ograniczony, co zostało potwierdzone szczegółowym raportem. Produkt posiada międzynarodowy certyfikat i nadaje się do użycia zgodnie z wymogami systemu HACCP.

Wysokie standardy HACCP zakładają kontrolę zagrożeń jakości na każdym etapie produkcji i mają na celu zapobieganie potencjalnym zagrożeniom. Dzięki restrykcyjnej polityce jakości macie Państwo pewność bezpieczeństwa produktu i zgodności ze wszelkimi normami.

Szeroki zakres zastosowania - od użytku domowego do profesjonalnego

Morana Super to wysokiej jakości produkt, który ze względu na właściwości antybakteryjne szczególnie polecamy dla placówek medycznych, szpitali, przychodni, przedszkoli, żłobków czy placówek edukacyjnych.

Wytrzymałość i długość użytkowania z pewnością docenią właściciele hoteli, salonów fitness i spa, siłowni, firm zajmujących się sprzątaniem biur i obiektów, czy firm usługowo-produkcyjnych.

Higienę i czystość jak również Atest Bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością docenią właściciele restauracji, kawiarni jak również szeroko pojęta branża spożywcza. Dzięki temu, że ścierki Morana Super można w prosty sposób opłukać oraz szybko osuszyć, bakterie nie mają szans na to, aby się rozwijać i rozmnażać. Żadne z nich nie pozostają w ścierce – po użyciu pozostaje ona świeża przez długi czas. To wszystko dzięki składowi włókien i spoiwu, które tworzą antybakteryjną ochronę. Dlatego Morana Super jest optymalnym rozwiązaniem dla zachowania norm systemu oczyszczania HACCP. Morana Super przeszła wszystkie testy i jest zgodna z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, (WE) nr 1935/2004, w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Otrzymała certyfikat FCC, co oznacza, że może być stosowana w zetknięciu z żywnością i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia.

BLOG

Akcesoria

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    8 Inne produkty w tej samej kategorii: