Alkoholowe chusteczki IPA Sprit 70%

Wyprzedaż !

35,00 zł brutto

Informacja

Chusteczki alkoholowe IPA Sprit 70% Wipes przeznaczone są do szybkiej dezynfekcji powierzchni metodą pocierania. 

MEGA TUBA zawiera 150 dużych mocno nasączanych chusteczek do dezynfekcji powierzchni.

Nie zawierają aldehydów i czwartorzędowych związków amoniowych. Bardzo dobra tolerancja materiałowa.

Wyprzedaż - termin ważności : październik 2022

Pojemnik zawiera 150 szt chusteczek.

Szczegóły

12344

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

Alkoholowe chusteczki firmy Novadan przeznaczone do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni oraz sprzętów odpornych na działanie alkoholi

skutecznie usuwają bakterie, wirusy i pleśń.

Wysokiej jakości, dezynfekcyjne alkoholowe chusteczki wykonane są z włókniny wiskozowej o rozmiarach 18×20 cm, koloru niebieskiego, nasączonej alkoholem etylowym 70% z dodatkiem etanolu.

Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwo stosowania.

produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowania profesjonalnego

Chusteczki IPA Sprit 70% Wipes - to wysokiej jakości produkt do profesjonalnego zastosowania, służący do szybkiej dezynfekcji powierzchni metodą pocierania. Ze względu na zawarty w produkcie alkohol przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni i sprzętów odpornych na działanie alkoholu. Produkt o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym. 

IPA SPRIT 70% to środek dezynfekcyjny na bazie alkoholu przeznaczony jest do stosowania w przemyśle spożywczym i sektorze opieki zdrowotnej. Zatwierdzony przez duński urząd ds. weterynaryjnych oraz żywności (Fødevarestyrelsen) jako środek dezynfekcyjny bez konieczności spłukiwania. IPA SPRIT 70% szybko odparowuje, dlatego nadaje się zwłaszcza do dezynfekcji powierzchni i sprzętów mających styczność z żywnością. Do stosowania np. przy zmianie kodu produktu i dezynfekcji po wykonaniu pomiaru ATP. Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia, zaleca się pokrycie preparatem IPA Sprit 70% wszystkich powierzchni, np. klamek, stołów, narzędzi, pomieszczeń sanitarnych. IPA SPRIT 70% nie paruje tak szybko jak czysty spirytus (93%), dlatego czas kontaktu jest dłuższy. Produkt jest dostępny w postaci płynu do aplikacji za pomocą np. ścierki oraz jako przedstawiane tutaj gotowe do użycia chusteczki dezynfekcyjne.

Chusteczki nasączone preparatem dezynfekującym:

Alkohol (Etanol, Propan-2-ol) 70ml/100ml

Przeznaczony do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętów odpornych na działanie alkoholi.

Zastosowanie:

Alkoholowe chusteczki IPA Sprit 70% maja szerokie spektrum zastosowania - od przemysłu spożywczego, gastronomię, hotelarstwo po dezynfekcję w placówkach służby zdrowia placówkach edukacyjnych oraz wszędzie tam gdzie ze względu na duże skupiska ludzi zwiększa się zagrożenie zakażeniem bakteryjnym czy wirusowym. Preparat dezynfekujący szczególnie polecany w sytuacjach zagrożenia epidemiologicznego do szybkiego odkażania powierzchni.

Sposób użycia:

Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Przetartej powierzchni nie trzeba spłukiwać wodą. Preparat dezynfekujący stosować na powierzchnie czyste, nie zanieczyszczone substancjami organicznymi. Dokładnie zamknąć wieczko puszki. Produkt przeznaczony do użycia przez profesjonalnego użytkownika - który musi być gruntownie poinformowany o właściwych procedurach pracy , niebezpiecznych właściwościach preparatu i niezbędnych środkach ostrożności - zgodnie z kartą charakterystyki.

Puszka zawiera 150 szt chusteczek.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 Inne produkty w tej samej kategorii: