Nożyczki do cięcia tejpów i bandaży

180,00 zł brutto

Informacja

Wysokiej jakości japońskie nożyczki do cięcia taśm do kinesiotapingu oraz materiałów opatrunkowych.

Zaprojektowane dla profesjonalistów i opracowane specjalnie do precyzyjnego i bezpiecznego cięcia wszelkiego typu materiałów i taśm opatrunkowych, zapewniają szybką pracę, idealnie gładkie i nie strzępiące się krawędzie cięcia.

Wyprodukowane w Japonii.

Szczegóły

ares-scissors

Nowy produkt

Stan magazynowy

Ostatnie sztuki !

Dane techniczne

PrzeznaczenieDo intensywnego użytku w placówkach zdrowia
Kolorbiało-srebrny
Ciężar własny50g

Informacje szczegółowe

Profesjonalne nożyczki do tejpów i bandaży

Wysokiej jakości japońskie nożyczki do cięcia tejpów i materiałów opatrunkowych.

Idealnie wyważone, o specjalnej konstrukcji, niewiarygodnie ostre,

przeznaczone do szybkiej, precyzyjnej pracy.

Produkt przeznaczony w szczególności dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, weterynarzy, fizjoterapeutów i kosmetyczek.

Ze względu na swoją specyficzną budowę nożyczki ARES idealnie sprawdzą się do rozcinania materiałów i precyzyjnego przycinania różnego rodzaju materiałów i taśm opatrunkowych, zwłaszcza tych pokrytych klejem. Szerokie zastosowanie jak i bezpieczeństwo ich użycia sprawia że są niezastąpionym narzędziem w gabinetach zabiegowych czy zestawach wyposażenia ratunkowego.

Ergonomiczne • Praktyczne • Wytrzymałe i starannie wykonane

Precyzyjnie cięcie bez strzępienia

Bardzo ostre nożyczki do precyzyjnego docinania taśm do kinesiptapingu.

» Nożyczki o wyrafinowanej konstrukcji, są odpowiednio wyprofilowane i idealne wyważone do ręki, dzięki czemu są bardzo wygodne w chwycie i nie powodują otarć i powstawania pęcherzy w trakcie częstego użytkowania.

» Wygodne uchwyty pozwalają na swobodne manewrowanie nożyczkami, a przez co precyzję i łatwość cięcia nawet skomplikowanych kształtów.

» Nożyczki pokryte są teflonową powłoką, która chroni ostrze i sprawia że resztki kleju nie zanieczyszczają nożyczek i są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji.

» Specyficzna lekko zakrzywiona konstrukcja oraz charakterystyczne wydłużone dolne ostrze z zaokrągloną krawędzią pozwala na bezpieczne wsunięcie ostrza pod bandaże lub odzież w celu ich rozcięcia i bez ryzyka przypadkowego skaleczenia skóry pacjenta, zwłaszcza gdy wykonujemy czynności medyczne w stresie i pod presją czasu.

» Zapakowane w gustowne pudełko z dociętą do kształtu nożyczek gąbką, zapewniają odpowiednią ochronę w trakcie przechowywania.

Ostre nożyczki ARES scissors do docinania aplikacji z taśm kinesio

Nożyczki Ares Scissors polecamy szczególnie do docinania taśm do kinesiotapingu. Wyjątkowo ostre ostrza pozwalają na precyzyjne docięcie taśmy z klejem niezależnie od stopnia skomplikowania aplikacji. Niezależne czy potrzebujesz pociąć taśmę na bardzo cienkie paski czy zaokrąglić rogi, cięcia będą zawsze czyste, równe i nie będą się strzępiły, przez co naklejona aplikacja będzie wyglądała schludniej i trzymała się na ciele dłużej. Dzięki swojej konstrukcji, ostrości i niezawodności, nożyczki przeznaczone są dla profesjonalistów, do szybkiego i dokładnego docinana dużej ilości aplikacji każdego dnia.

Precyzyjne i szybkie docinananie aplikacji z taśm do kinesiotapingu

BLOG

2 Inne produkty w tej samej kategorii: