Defibrylator Samaritan PAD 350P

5 076,00 zł brutto

Informacja

Półautomatyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350P z funkcją analizy rytmu serca.

Intuicyjny bardzo łatwy w obsłudze, bezpieczny półautomatyczny defibrylator AED, który może być używany przez przypadkowych świadków wypadku/zdarzenia wymagającego udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

GWARANCJA NA AED - 8 lat.

GWARANCJA NA BATERIĘ I ELEKTRODY - 4 lata

Szczegóły

HS-SAM-350P

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Pierwsza pomoc z defibrylatorem

Półautomatyczny Defibrylator ratunkowy

HeartSine Samaritan® PAD 350P z funkcją analizy rytmu serca

Klasyczny defibrylator AED Samaritan® PAD 350P to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i publicznego użytkowania. Samaritan PAD został stworzony dla powszechnego dostępu do defibrylacji i może być wykorzystany do ratowania życia i zdrowia nawet przez osoby postronne nieposiadające wiedzy medycznej. Urządzenie analizuje rytm serca, dobiera odpowiednią do sytuacji wielkość impulsu defibrylacyjnego i aplikuje go, przywracając organ do właściwej pracy. Samaritan PAD przez cały proces postępowania ratowniczego prowadzi użytkownika za pomocą trzech prostych symboli i poleceń głosowych, zapewniając tym samym skuteczny i szybki ratunek osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia.

Defibrylator HeartSine Samaritan® PAD 350P przeznaczony jest do stosowania u osób z zatrzymaniem krążenia, u których występują następujące objawy: utrata przytomności, brak oddechu, zatrzymanie krążenia. Defibrylator Samaritan® PAD 350P przeznaczony jest do stosowania u pacjentów w wieku powyżej 8 lat lub o wadze powyżej 25 kg, jeśli stosowany jest z zestawem Samaritan® Pad-Pak dla dorosłych. Defibrylator Samaritan® PAD 350P przeznaczony jest do stosowania u dzieci w wieku od 1 do 8 lat lub o wadze do 25 kg, jeśli stosowany jest z zestawem pediatrycznym Samaritan® Pediatric-Pak.

W standardzie Defibrylator HeartSine Samaritan® PAD 350P wyposażony jest w jedną kasetę PAD-PAK z elektrodami dla osób dorosłych lub dzieci powyżej 8 roku życia. Warto jednak rozważyć zakup razem z defibrylatorem zapasowego zestawu PAD-PAK i/lub PEDI-PAK. Zapasowe zestawy można przechowywać w tylnej części torby transportowej.

Nie przewidzisz, kiedy w Twoim otoczeniu nastąpi u kogoś nagłe zatrzymanie krążenia.
Ale możesz być gotowy.

Nagłe zatrzymanie krążenia może się zdarzyć każdemu, w dowolnym miejscu i czasie. Kiedy to się stanie, posiadanie i użycie automatycznego defibrylatora HeartSine może zadecydować o życiu lub śmierci.

Oszczędzaj cenne minuty z defibrylatorem HeartSine

defibrylator HeartSine

Intuicyjny • Prosty w obsłudze • Bezpieczny

Zapraszamy Cię abyś i Ty dołączył do grona naszych klientów, którzy wybrali Defibrylator Samaritan PAD, by uczynić swoje miejsce bardziej bezpiecznym.

» SIŁA KOMUNIKACJI W 3 PROSTYCH SYMBOLACH

Najważniejszą zaletą Samaritana jest prostota użycia. Trzy symbole, niesamowicie intuicyjna grafika i kompaktowy kształt to zwieńczenie pracy zespołu lekarzy i projektantów, którzy stworzyli jedyne AED, które w ultraprostej obudowie chowa zaawansowaną i najbezpieczniejszą technologię. Spójrz na niego. Jeden zielony przycisk wystarczy by był gotowy do działania. Jest w trybie czuwania, elektrody są podłączone i wystarczy je wyjąć. Wszystkie jego detale pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pewność wykonywanych ruchów.

» DEFIBRYLATOR AED I TY - ZESPÓŁ DOSKONAŁY

Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwoli decydować co robić dalej. Analiza EKG, zalecenie masażu serca lub defibrylacja – to procesy, które są skomplikowane i opierają się na bieżącej analizie rytmu serca. Jednak nie musisz się tym martwić. Nie ma obaw o to, że sobie nie poradzisz, że nie pamiętasz schematów czy zasad działania. Nie Ty musisz decydować co robić i jak to robić. Wykonujesz tylko kilka prostych czynności. Tylko tyle dla Ciebie – aż tyle dla kogoś.

» BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH

Samaritan PAD to komfort dla osoby, która go używa oraz maksymalne bezpieczeństwo dla osoby, której udzielana jest pierwsza pomoc. AED używane są zwykle przez przypadkowych świadków zdarzenia. Dlatego Samaritan PAD jest intuicyjny i odpowiedni właśnie dla osób, które nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Jest bezpieczny. Nie przechodzi do dalszych kroków, jeśli wcześniejsze nie są poprawnie zakończone. Stwarza maksimum bezpieczeństwa dla poszkodowanego dzięki najbardziej optymalnej fali defibracyjnej i elektrodom, które jednocześnie mogą na bieżąco prowadzić zapis EKG.

» WIELKI POMYSŁ W MAŁEJ FORMIE

Każdy centymetr małej przestrzeni Samaritana ma swoje znaczenie. A jedno z największych osiągnięć to objęty patentem system kasety PAD-PAK, a więc połączenia w jeden element baterii i elektrod. To nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie, które pozwoliło uzyskać aż 4 letnią gwarancję na cały element, łatwość jego wymiany oraz brak konieczności dbania o datę ważności elektrod i baterii oddzielnie. PAD-Pak to mały, pełen energii ideał, który na dodatek niewiele kosztuje. HeartSine oferuje najmniejszy i najlżejszy defibrylator AED na rynku spośród wiodących w branży defibrylatorów, dzięki czemu jest najwygodniejszy w użyciu i przechowywaniu.

Prosta i obsługa defibrylatora z podpowiedziami

Wysoka jakość produktu

Technologicznie najlepszy

Klasyczne i docenione na całym świecie zewnętrzne defibrylatory AED, są wynikiem długoletniej wiedzy, doświadczenia i nieustannych innowacji firmy HeartSine. Wybierając jeden z defibrylatorów ratujących życie firmy HeartSine, wybierasz innowacyjną, wiodącą i opatentowaną technologię:

» Opatentowana technologia SCOPE™

Technologia dwufazowa SCOPE ™ to narastający i niskoenergetyczny kształt fali, który automatycznie dostosowuje się do różnic impedancji pacjenta, aby zoptymalizować skuteczność defibrylatora HeartSine Samaritan PAD.

» Zastrzeżona technologia elektrod

Elektrody, to główny punkt kontaktu między pacjentem, a defibrylatorem, stanowią krytyczne ogniwo między defibrylatorem, a jego zdolnością do dostarczania pacjentowi energii ratującej życie. Technologia elektrod HeartSine wykorzystuje opatentowaną metodę konstrukcji, która zapewnia szybki czas rekonwalescencji (skracając czas między wstrząsem, a RKO) oraz ekonomiczny czteroletni okres przechowywania. Ta sama technologia zapewnia dobrą wydajność elektryczną i znacznie zredukowany hałas. Elektrody HeartSine są również duże i mają bardzo niską impedancję, co ma kluczowe znaczenie dla skutecznej defibrylacji.

» Doskonała ochrona

Dzięki klasie ochrony IP56 Samaritan PAD zapewnia najwyższy poziom ochrony przed wnikaniem wody i pyłu. Ponieważ produkty HeartSine są jednymi z najsolidniejszych defibrylatorów AED dostępnych na rynku, producent oferuje na nie standardowo aż 8 letnią gwarancję, co bezpośrednie przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo Twoje, Twoich klientów, pracowników, rodzinę i przyjaciół.

» Konserwacja za pomocą jednej zmiany

Innowacyjny, jednorazowy zestaw PAD-PAK™ zawiera zarówno baterię, jak i elektrody z jedną datą ważności, co eliminuje potrzebę i zmniejsza koszty śledzenia i inwentaryzacji dwóch oddzielnych elementów.

» Łatwy w użyciu

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, HeartSine Samaritan PAD jest całkowicie samodzielnym urządzeniem bez otwieranej pokrywy, skomplikowanych wyświetlaczy lub elementów sterujących. Jego prosta obsługa jednym lub dwoma przyciskami oraz podpowiedzi głosowe / wizualne z jasnymi instrukcjami prowadzą użytkownika przez każdy krok, w tym zakładanie elektrod, wstrząs i resuscytację krążeniowo-oddechową.

» Najwyższe standardy

SAM 350P zaprojektowano zgodnie ze wspólnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji (ang. Emergency Cardiovascular Care) i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ang. European Resuscitation Council - ERC) z 2010 roku, dotyczącymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) i nagłych zabiegów sercowo-naczyniowych (ang. Emergency Cardiovascular Care - ECC).

Zalety defibrylatora SAM 350P

Zestaw zawiera

  1. Defibrylator HeartSine Samaritan PAD 350P
  2. Elektrody PAD-PAK (bateria z elektrodami) dla dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia
  3. Torba transportowa z uchwytem
  4. Set ratunkowy składający się z: maski CRP, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, gazy praz środka dezynfekcyjnego, golarki jednorazowej
  5. Instrukcję obsługi w języku polskim

Wsparcie dla Klientów, bezpłatna wymiana elektrod

Wsparcie dla Klienta na każdym kroku

Poznaj program bezpłatnych baterii FORWARD HEARTS

Warto pamiętać, że od wielu lat firma HeartSine prowadzi program bezpłatnej wymiany baterii i elektrod. Program to wsparcie na kolejne lata wspólnej drogi zarówno dla nowych, jak i wieloletnich użytkowników Defibrylatorów Samaritan PAD.

Jak działa program?

Bardzo prosto – wystarczy poinformować o tym, że przeprowadzono akcję ratunkową z użyciem defibrylatora Samaritan PAD. W odpowiedzi drogą mailową otrzymają Państwo raport zdarzenia, który należy wypełnić i odesłać. Pacjenci zawsze pozostają anonimowi – firmę interesuje wyłącznie serce oraz proces defibrylacji. Zostaną Państwo poproszeni o przesłanie plików zdarzeń, które samodzielnie pobiera się za pomocą kabla USB oraz programu Saver EVO (Warto zatem rozważyć kupno kabla USB razem z defibrylatorem).

Po akceptacji plików – zostanie do Państwa przesłana darmowa bateria PAD PAK z 4 letnim terminem przydatności. I będzie tak za każdym razem, gdy defibrylator zostanie użyty w celu ratowania życia.

BLOG

Akcesoria

4 Inne produkty w tej samej kategorii: