Kabel USB

Kabel USB Zobacz większe

270,60 zł brutto

Informacja

Kabel USB służy do przesyłania danych pomiędzy wszystkimi defibrylatorami Samaritan Pad, a komputerem.

Szczegóły

ACC-BAS-02

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Kabel USB do przesyłania danych między wszystkimi defibrylatorami Samaritan Pad, a komputerem.

Dzięki niemu możliwe jest sprawdzenie zapisów EKG, informacji o urządzeniu, przebiegu zdarzenia z akcji ratowniczej oraz na wprowadzanie aktualizacji. Do obsługi defibrylatora niezbędne jest posiadanie programu Saver Evo. 

Saver Evo to aplikacja dedykowana do obsługi defibrylatorów Samaritan Pad.

Pobierz instrukcję obsługi do programu Saver Evo

Wsparcie dla Klientów, bezpłatna wymiana elektrod

Wsparcie dla Klienta na każdym kroku

Poznaj program bezpłatnych baterii FORWARD HEARTS

Warto pamiętać, że od wielu lat firma HeartSine prowadzi program bezpłatnej wymiany baterii i elektrod. Program to wsparcie na kolejne lata wspólnej drogi zarówno dla nowych, jak i wieloletnich użytkowników Defibrylatorów Samaritan PAD.

Jak działa program?

Bardzo prosto – wystarczy poinformować o tym, że przeprowadzono akcję ratunkową z użyciem defibrylatora Samaritan PAD. W odpowiedzi drogą mailową otrzymają Państwo raport zdarzenia, który należy wypełnić i odesłać. Pacjenci zawsze pozostają anonimowi – firmę interesuje wyłącznie serce oraz proces defibrylacji. Zostaną Państwo poproszeni o przesłanie plików zdarzeń, które samodzielnie pobiera się za pomocą kabla USB oraz programu Saver EVO (Warto zatem rozważyć kupno kabla razem z defibrylatorem).

Po akceptacji plików – zostanie do Państwa przesłana darmowa bateria PAD PAK z 4 letnim terminem przydatności. I będzie tak za każdym razem, gdy defibrylator zostanie użyty w celu ratowania życia.

BLOG

Akcesoria

4 Inne produkty w tej samej kategorii: