Akcja Zdrowy Senior - materiały informacyjne dotyczące nadciśnienia

Akcja Zdrowy Senior - materiały informacyjne dotyczące nadciśnienia

 (1)    0

  Zdrowy Senior

Rozpoczynając kampanię "Zdrowy Senior" prezentujemy pierwszą z publikacji mających na celu wspierać seniorów w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy z zakresu zdrowia. 

Gdy zmagasz się z nadciśnieniem, kluczowe znaczenie ma odpowiednie dbanie o swoje zdrowie.

wysokie ciśnieni krwi

Dowiedz się jak możesz pomóc swojemu sercu dzięki prostym zmianom w swoim stylu życia.

Serce to Twój najważniejszy organ. Obecnie jedna na trzy osoby cierpi na wysokie ciśnienie krwi, popularnie zwane nadciśnieniem. Nie bądź tym trzecim ! Podejmij kroki, aby monitorować i odpowiednio zarządzać swoim zdrowiem, by zmniejszyć ryzyko związane z wystąpieniem chorób serca i zwiększyć średnią długość życia.

Choroby serca są główną przyczyną śmierci na całym świecie. Ataki serca i udary to sytuacje z którymi spotkał się prawie każdy z nas w gronie bliższych czy dalszych osób. Są to sytuacje których jednak można próbować uniknąć i wszyscy możemy podjąć kroki w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa, że ​​te wydarzenia uderzą w nas lub naszych bliskich. Każdy z nas może odegrać ważną rolę w celu „Going for Zero”, rozpoczynając rozmowy i dzieląc się ważnymi informacjami na temat zdrowia i zmiany stylu życia. Przypominając najbliższym o rutynowych badaniach, przekonując do zmiany diety na zdrowszą czy dbając o dobre relacje rodzinne i przyjacielskie.

Pamiętaj że pogłębianie wiedzy o stanie zdrowia Twojego serca i podejmowanie działań w odpowiednim czasie - może coś zmienić!

zdrowy senior

Zdrowy senior - broszura dotycząca ciśnienia krwi

Arkusz do notowania wyników pomiaru ciśnienia krwi

Arkusz pytań do lekarza na temat ciśnienia krwi

Ulotka z wybranymi produktami dedykowanymi dla seniorów

 (1)    0

Komentarze są zamknięte dla tego posta