Gdzie kupić ubranie do porodu dla taty ?

Gdzie kupić ubranie do porodu dla taty ?

 (1)    0

  Wiedzieć więcej

Gdzie kupić ubranie do porodu dla taty ?

Drodzy rodzice -  jeśli szpital, w którym planujecie powitać na świecie swojego potomka wymaga od Was posiadania jednorazowej odzieży ochronnej i poszukujecie miejsca, gdzie można by takie coś zakupić, to zapraszamy do Nas.

Posiadamy na stanie i w ciągłej sprzedaży, zarówno stacjonarnej ( w Krakowie, na Ruczaju ) jak i wysyłkowej gotowe komplety ochronne dla osób towarzyszących przy porodzie w różnych rozmiarach S, M, L, XL, XXL. Można wybrać zestaw z uniwersalnych fartuchem włókninowym lub kompletem chirurgicznym, w skład którego wchodzą wygodna bluza oraz spodnie.

Przykładowy zestaw zawiera:

Zestaw odzieży jednorazowej do porodu rodzinnego

komplet ochronny składający się z bluzy i spodni - 1 komplet

Włóknina typu spunbond z której wykonano jednorazowa bluzę i spodnie posiada Certyfikat oekotex standard 100 oraz atest PZH

jednorazowego czepka - 1 sztuka

medycznej maseczki chirurgicznej - 3 sztuki

Medyczna maseczka do jednorazowego użytku EN 14683: 2019, 3-warstwowa z gumkami.

rękawiczek nitrylowych - 5 par (10 sztuk)

Produkt medyczny: MDD 93/42/EEC - class I, PPE Regulation 2016/425:CAT I

foliowych ochraniaczy na buty - 5 par (10 sztuk)

Wykonane z polietylenu, ściągane gumką przeznaczone do ochrony przed wnoszeniem zabrudzeń do pomieszczeń wymagających zachowania pełnej czystości.

Jeśli oferowany zestaw do porodu rodzinnego nie jest zgodny z oczekiwaniami szpitala, możemy skompletować go indywidualnie pod Twoje potrzeby – zmienić ilości poszczególnych produktów, np. zwiększyć ilość maseczek.

Poród rodzinny

Warto wcześniej przed planowaną datą urodzenia dziecka skontaktować się z wybranym szpitalem i dopytać jakie aktualnie mają wytyczne, a także odpowiednio przygotować się merytorycznie i zaplanować tak zwany „plan porodu”, który zawiera wszystkie nasze oczekiwania wobec porodu, by nic Nas w tak ważnej chwili nie zaskoczyło i nie wprowadziło nerwowej atmosfery.

Narodziny dziecka

Wszystkich przyszłym rodzicom i ich maleństwom życzymy dużo zdrowia i pomyślnego rozwiązania.
Zespół Heritage Medical

 (1)    0

Komentarze są zamknięte dla tego posta