seca 645 - Waga platformowa z poręczą

5 900,00 zł brutto

Informacja

Wielofunkcyjna waga platformowa spełniająca nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Stabilna i bezpieczna waga z bezprzewodową radiową funkcją przekazywania wyników pomiarów wagi i wzrostu do systemu bazy danych szpitala.

Medyczna waga do zastosowania w placówkach służby zdrowia, gabinetach lekarskich, szpitalach.

GWARANCJA 2 lata

Szczegóły

645 7021 283

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

Maksymalne obciążenie200 kg (zakres 1) 300 kg (zakres 2)
Dokładność pomiarudo 200 kg/100 g powyżej 200 kg/200 g
Wersjalegalizowana
Klasa dokładnościIII
Waga medycznatak - wyrób zgodny z dyrektywą 93/42/EWG - klasa I
Kolorsrebrno-czarny
Funkcja TARAtak
Funkcja Pre-TARAtak
Funkcja HOLDtak
Funkcja AUTO-HOLDtak
Funkcja BMItak
Jednostki masygram, kilogram
Obsługa wagiprzyciski funkcyjne
Wyświetlacz LCDwysokość cyfr 21 mm
Zasilaniebaterie R6 / zasilacz
Temperatura pracy-10ºC do +40ºC
Wymiary platformy wagowej szer. 600 x wys. 45 x gł. 600 mm
Ciężar własny wagi24,5 kg

Informacje szczegółowe

Medyczne wagi najazdowe

Idealne urządzenie dla szpitali i klinik leczenia otyłości.

Nowoczesne i precyzyjne urządzenie ułatwiające pracę z pacjentami otyłymi i niepełnosprawnymi.

Medyczne wagi lekarskie

Waga Seca 645 to nowoczesny legalizowany sprzęt do analizy wagi ciała. Zaprojektowany tak, aby w znacznym stopniu wspomóc i ułatwić codzienną pracę w placówkach medycznych. Przede wszystkim dedykowana jest dla osób ze znaczną otyłością i pacjentów klinik leczenia nadwagi oraz  nowoczesnych szpitali. Konstrukcja urządzenia z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo i komfort pacjentom niepełnosprawnym, a z drugiej sprawia, że praca personelu jest lżejsza i łatwiejsza. Z punktu widzenia pacjenta nie do przecenienia jest wytrzymała i solidna poręcz zapewniająca mu podporę pomocną w trakcie i po ważeniu oraz niska, szeroka antypoślizgowa platforma.

Na platformie w razie potrzeby może zostać ustawione krzesło, którego ciężar nie wpłynie na wynik pomiaru dzięki funkcji Pre-TARA.

Waga Seca 645 to produkt wielofunkcyjny, spełniający najwyższe standardy jakości. Można na nim zważyć pacjenta nawet bardzo otyłego, zmierzyć jego wzrost po zamontowaniu opcjonalnego wzrostomierza Seca 223 oraz ustalić współczynnik BMI.  SECA 645 została wyposażona w ruchomy czytelny wyświetlacz. Kolejną istotną zaletą urządzenia jest zastosowana technologia seca 360° wireless, dzięki której wyniki pomiaru są bezprzewodowo przesyłane do komputera lub bezpośrednio na bezprzewodową drukarkę. Stosowanie urządzenia SECA 645 to gwarancja dokładnych i szybkich pomiarów. Dodatkowo waga może być zasilana zarówno sieciowo jak i bateryjnie. Dzięki tej opcji jak również dzięki wbudowanym gumowym rolkom waga może być używana w różnych miejscach nawet tych oddalonych od gniazdek elektrycznych co zwiększa zdecydowanie jej mobilność.

Waga Seca 645 to urządzenie nie tylko uniwersalne, praktyczne i dokładne, ale również niezwykle estetyczne dopracowane w najmniejszym szczególe.

Opis wagi

Konstrukcja
 • waga wykonana jest z łatwego do utrzymania w czystości  gładkiego tworzywa.
 • przestronna antypoślizgowa platforma.
 • wygodna, stabilna barierka
Zasilanie
 • zasilacz/baterie R6
Wyświetlacz
 • czytelny wyświetlacz LCD  

 Dodatkowe funkcje

 • Funkcja HOLD i Auto-HOLD
 • funkcja pozwala na przytrzymanie na wyświetlaczu wyniku ważenia - wyświetlacz pokazuje wynik pomiaru, także wtedy gdy pacjent zejdzie z wagi. Przy funkcji Auto-HOLD funkcja HOLD uruchamia się automatycznie.
 • Funkcja TARA
 • przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy gdy chcemy na wadze umieści dodatkowe obciążenie (np. krzesło czy wózek inwalidzki), a które nie powinno być uwzględnione w wyniku ważenia. Najpierw ważony jest dodatkowy przedmiot, a następnie zerujemy wyświetlacz wciskając przycisk TARA. Waga przedmiotu jest pomijana podczas kolejnego ważenia.
 • Funkcja Pre-TARA
 • Gdy funkcja jest aktywna, wcześniej zapisana wartość jest automatycznie odejmowana od bieżącego pomiaru. Na przykład w sytuacji, jeżeli opiekun stoi razem z pacjentem na wadze, a wskazana ma być tylko masa ciała pacjenta.
 • Funkcja BMI
 • Body Mass Index służy do ustalenia stanu odżywienia i opiera się na zależności pomiędzy wzrostem a masą ciała. Zakres tolerancji uznawany za optymalny ze zdrowotnego punktu widzenia to 18,5 do 24,9. Jeżeli wartość ta jest niższa lub wyższa od podanej, należy zasięgnąć porady lekarskiej.
 • Funkcja Auto-CLEAR
 • stare wyniki pomiarów lub zapisane dane pacjenta mogą prowadzić do błędnych obliczeń. Dlatego za pomocą funkcji CLEAR wszystkie poprzednie wartości zostają usunięte z pamięci. Można tego dokonać manualnie lub automatycznie po 5 min poprzez funkcję Auto-CLEAR.
 • Funkcja automatycznej zmiany zakresów ważenia
 • Wagi seca z tą funkcją pozwalają na automatyczne przełączenie z jednego zakresu ważenia na drugi. W 1 zakresie ważenia dostępna jest precyzyjna podziałka, natomiast w 2 zakresie ważenia – maksymalne obciążenie.

Przydatne informacje

Jak każde urządzenie pomiarowe, by zachować jego pełną sprawność oraz poprawne i powtarzalne wyniki pomiaru, używając go trzeba pamiętać o podstawowych zasadach:

 1. Umieścić wagę w miejscu w którym nie ma ryzyka jej uszkodzenia.
 2. W trakcie pomiaru waga powinna być ustawiona na płaskiej, równej, stabilnej, TWARDEJ powierzchni .
 3. Nie narażaj wagi na działanie wody i nie przechowuj jej w miejscach wilgotnych.

BLOG

30 Inne produkty w tej samej kategorii: