Kilka słów o astmie

Kilka słów o astmie

 (0)    0

  Ciekawostki medyczne

Czy słyszeli Państwo że …

Astma (dychawica) sercowa to określenie napadowej duszności spowodowanej niewydolnością lewej komory serca. Jakie są objawy astmy (dychawicy) sercowej? Na czym polega leczenie? Astma sercowa, inaczej dychawica sercowa, to określenie napadowej duszności spowodowanej niewydolnością lewej komory serca, przy prawidłowej lub niekiedy wzmożonej czynności prawej komory. W wyniku niewydolności dochodzi do zastoju krwi w krążeniu małym (płucnym). Konsekwencją jest przekrwienie płuc, ponieważ niewydolna lewa komora nie jest w stanie „przepompować” całej krwi napływającej do niej z krążenia płucnego.

Lekarzom polecamy wykonane ręcznie stetoskopy (Niemcy) o wysokiej trwałości, elegancji i czystości dźwięków. Wersje dla dzieci i dla dorosłych. Dostępne w klasycznych kolorach czerni i bieli.

Stetoskopy internistyczne z podwójną tradycyjną głowicą. Ultraczuła membrana pływająca. Ciepły pierścień. Miękkie samouszczelniające się oliwki. Dostępne w bardzo krótkim czasie!

Stetoskop posiadający wyjątkową czułość akustyczną. Pojedyncza chromowana głowica o kształcie owalnym z ultraczułą wieloczęstotliwościową membraną pływająca. Podwójne przewody (2-w-1) bez lateksu. Miękkie oliwki. Ciepłe pierścienie.

 (0)    0

Komentarze są zamknięte dla tego posta