Velox® Duo Wipes dezynfekcja powierzchni

15,00 zł brutto

Informacja

Alkoholowe chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu medycznego.

Okienko zamykające wykonane z twardego tworzywa gwarantuje stałą wilgotność chusteczek po otwarciu.

Opakowanie zawiera 50 szt chusteczek.

Szczegóły

Velox-Duo-Wipes

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni firmy Medisept

to idealny produkt gdy potrzebujesz szybko zdezynfekować miejsca gdzie istnieje zwiększone ryzyko kontaktu z mikroorganizmami.

w pracy w domu  w samochodzie • w hotelu   na dworcu 

w miejscach użyteczności publicznej

Wysokiej jakości, alkoholowe chusteczki przeznaczone do dezynfekcji wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu.

Velox® Duo Wipes to chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach, do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością oraz w gospodarstwach domowych. W przestrzeni profesjonalnej zalecane do małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej oraz do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych.  W domu skuteczne do dezynfekcji klamek, włączników świateł, klawiatur komputerowych, pilota do telewizora, blatów czy stołów. Poręcze opakowanie przyda się w trakcie podróży do dezynfekcji powierzchni z których korzysta większa ilość osób. Świetnie sprawdzą się także w samochodzie do przetarcia kierownicy, kluczyków itp. 

Działają już od 30 sekund na bakterie, grzyby drożdżopodobne, prątki gruźlicy, wirusy osłonkowe (w tym Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV) oraz rotawirusy i norowirusy

Gwarancja skuteczności potwierdzona badaniami

Skuteczność mikrobiologiczna:

Bakterie (w tym MRSA) wg normy EN 13727 i EN 16615 w 30 sekund (w warunkach czystych i brudnych)

Grzyby (C. albicans) wg nrmy EN 13624 w 15 sekund (w warunkach czystych i brudnych); wg normy EN 16615 w 30 sekund (w warunkach czystych i brudnych)

Prątki gruźlicy (M. terrae) wg normy EN 14348 w 30 sekund (w warunkach czystych i brudnych)

Wirusy otoczkowe (HBV, HCV, HIV, Vaccinia, SARS-Cov-2, Hermes simplex, Ebola) wg normy EN 14476 w 30 sekund (w warunkach czystych), w 60 sekund (w warunkach brudnych)

Wirus BVDV i Wirus Noro wg normy EN 14476 w 30 sekund (w warunkach czystych i brudnych)

Wirus Rota wg normy EN 14476 w 30 sekund (w warunkach czystych), w 60 sekund (w warunkach brudnych)

Składniki:

50 sztuk zawiera: 250 g roztworu nasączonego.

100 g roztworu zawiera: etanol, propan-2-ol

Sposób użycia:

Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią powierzchnie. Odczekać 30 sekund. W warunkach brudnych czas działania na wirusy otoczkowe oraz rotawirusy wynosi 60 sekund. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą. Dokładnie zamykać opakowanie. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 21 dni. Nie używać jeśli chusteczka jest sucha. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Produkt przeznaczony do użycia przez profesjonalnego użytkownika.

Opakowanie zawiera 50 szt chusteczek.

BLOG

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 Inne produkty w tej samej kategorii: