Zestaw na poród rodzinny, PP, rozmiar M

Specjalna promocja !

45,00 zł brutto

-5,00 zł

50,00 zł brutto

Informacja

Gotowy zestaw obowiązkowej odzieży ochronnej dla osoby towarzyszącej przy porodzie rodzinnym.

Zestaw zawiera: jednorazowy komplet chirurgiczny PP (bluza, spodnie), czepek 1 szt., maseczka higieniczna 3 szt., rękawiczki nitrylowe 5 par, ochraniacze na buty 5 par.

Rozmiar M.

Szczegóły

zestaw-PP-porod-rodzinny-M

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Ochrona dróg oddechowych

Gotowy zestaw obowiązkowej odzieży ochronnej dla osoby towarzyszącej przy porodzie rodzinnym

Powitanie na świecie nowego członka rodziny jest dużym przeżyciem niezależnie od tego czy jest to pierwsza czy kolejna pociecha. Coraz więcej par decyduje się na poród rodzinny, by wspólnie przeżywać ten wyjątkowy moment, budować i wzmacniać więzi rodzinne. Obecność bliskiej osoby w tak ważnym i trudnym dla kobiety dniu ma także na celu dodania otuchy i podniesienie jej poczucia bezpieczeństwa.

zalecenia dla osoby towarzyszącej przy porodach rodzinnych


Poród rodzinny w czasie epidemii koronawirusa

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną należy pamiętać że decyzję o możliwości uczestnictwa osoby towarzyszącej podczas porodu podejmuje każdorazowo personel medyczny szpitala. Dlatego decydując się na poród rodzinny należy być przygotowanym na przestrzeganie konkretnych zasad:

  1. Zarówno kobieta w ciąży jak i osoba towarzysząca będzie musiała wypełnić ankietę epidemiologiczną, u obu osób zostanie również zmierzona temperatura ciała
  2. Osoba towarzysząca nie będzie mogła uczestniczyć w porodzie jeżeli została objęta kwarantanną, izolacją lub miała jakąkolwiek styczność z osoba chorą lub podejrzaną o zakażenie COVID-19 lub wykazuje w dniu przyjęcia do szpitala objawy infekcji.
  3. Rodziny przygotowujące się do porodu rodzinnego powinny przez 14 dni przed terminem porodu ograniczyć do niezbędnego minimum kontakty z osobami obcymi celem zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem.
  4. W porodzie rodzinnym może uczestniczyć wyłącznie jedna osoba towarzysząca (ojciec dziecka, w szczególnych przypadkach inna bliska osoba), która zamieszkuje z rodzącą co najmniej przez 14 dni przed porodem.
  5. Osoba towarzysząca może zostać wpuszczona na teren Szpitala w momencie rozpoczętego porodu i powinna opuścić Szpital w ciągu 2 godzin po porodzie.
  6. Osoba towarzysząca jest zobowiązana do przebrania się w jednorazowy komplet chirurgiczny (bluza, spodnie, czepek, maska, ochraniacze na buty) w który ma zaopatrzyć się we własnym zakresie, przed zgłoszeniem się do Szpitala.
  7. Podczas pobytu w szpitalu osoba towarzysząca powinna zachować bezpieczny dystans (2 metry) wobec innych osób. Osoba towarzysząca nie może opuszczać Sali przedporodowej/porodowej.
  8. Osoba towarzysząca pozostaje przez cały okres pobytu na terenie szpitala w masce medycznej, którą należy zmieniać co 2 godziny.
  9. W dalszym ciągu na dzień dzisiejszy utrzymana jest decyzja dot. braku jakiejkolwiek formy odwiedzin pacjentów w oddziałach Szpitala.

źródło: ujastek.grupaneomedic.pl - Komunikat Szpitala Położniczo-Ginekologicznego UJASTEK dotyczący PORODÓW RODZINNYCH

Gotowy zestaw zawiera:

komplet medyczny składający się z bluzy i spodni, rozmiar M

Włóknina polipropylenowa typu spunbond 40 g/m. Deklaracja zgodności CE. Produkt medyczny zgodny z dyrektywą 93/42/EEC klasa I.

1 komplet

kolor zielony

jednorazowego czepka, typu harmonijka - 1 sztuka

kolor biały

maseczki higienicznej

Maseczka jednorazowa higieniczna 2-warstwowa włókninowa ze sztywnikiem umożliwiającym dopasowanie maski do twarzy.

3 sztuki

kolor biały

rękawiczek nitrylowych, rozmiar M

Produkt medyczny: MDD 93/42/EEC - class I, PPE Regulation 2016/425:CAT I

5 par (10 sztuk)

kolor niebieski

foliowych ochraniaczy na buty

Wykonane z polietylenu, ściągane gumką przeznaczone do ochrony przed wnoszeniem zabrudzeń do pomieszczeń wymagających zachowania pełnej czystości.

5 par (10 sztuk)

kolor niebieski

Zamówienia hurtowe - ceny do negocjacji

Jednorazowa odzież ochronna na zamówienie

Jednorazowa odzież ochronna na zamówienie

Szyjemy na zamówienie: fartuchy ochronne, komplety medyczne, kombinezony ochronne, pelerynki i peniuary jednorazowe

Jeżeli potrzebujesz większych ilości lub wyrobu dostosowanego do specyficznych wymagań (np. innej gramatury lub kroju)

Zadzwoń lub napisz do nas

przygotujemy dla Ciebie próbkę produktu oraz ofertę cenową uwzględniającą Twoje wytyczne

BLOG

Akcesoria

12 Inne produkty w tej samej kategorii: