ITSeptic chusteczki do dezynfekcji AGD i sprzętu elektronicznego

Nowość !

25,00 zł brutto

Informacja

Wilgotne chusteczki ITSeptic nasączone biobójczym płynem dezynfekującym.

Idealne do czyszczenia powierzchni wrażliwych na alkohol takich jak: telewizory, laptopy, telefony komórkowe, tablety, zabawki itp.

Pozwolenie URPLWMiPB 5700/14.

Opakowanie zawiera 150 szt chusteczek.

Szczegóły

RE02609

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

Dezynfekcja

Wilgotne chusteczki ITSeptic nasączone biobójczym płynem dezynfekującym do czyszczenia wszystkich powierzchni, a w szczególności tych wrażliwych na alkohol

Skuteczna dezynfekcja AGD i urządzeń elektronicznych

nie zawierają aldehydów

Ze względu na skład chusteczki dezynfekujące ITSeptic szczególnie polecamy do czyszczenia i dezynfekowania telewizorów, laptopów, tabletów czy telefonów komórkowych. Świetnie sprawdzą się również gdy chcemy zdezynfekować zabawki dziecięce, piloty do telewizora, aparaty fotograficzne czy okulary.

Chusteczki czyszczące ITSeptic nasączone są dezynfekującym płynem nie zawierającym aldehydów. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych. Chusteczki przeznaczone są do dezynfekcji powierzchni, w szczególności wykonanych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych, takich jak ekrany LCD/PLASMA/OLED, w tym ekrany dotykowe oraz obudowy smartfonów, tabletów i notebooków.

Chusteczki ITSeptic idealnie sprawdzą się do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych, handlowych i rekreacyjnych (kluby fitness, solaria). Produkt może być stosowany do dezynfekcji powierzchni również w zakładach opieki medycznej i innych palcówkach związanych z ochroną zdrowia (z wyłączeniem dezynfekcji wyrobów medycznych) oraz stosowany na powierzchnie mające kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. 

Działanie bakteriobójcze w czasie 5 minut
Działanie bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych w czasie 15 minut

Składniki:

Substancja czynna w 100 g produktu:
Chlorek didecylodimetyloamonu, CAS: 7173-51-5 [zaw. 0,06 g/100g].
Czwartorzędowe związki amonowe, benzylo-C12-16-alkilodimetylowe, chlorki, CAS: 68424-85-1 [zaw. 0,06 g/100g]. Czwartorzędowe związki amoniowe, C12-14-alkilo[(etylofenylo)metylo]dimetylowe, chlorki CAS: 85409-23-0 [zaw. 0,06 g/100g].

Sposób użycia

Produkt jest gotowy do użycia. Pierwszą chusteczkę należy wysunąć ze środka rolki. Przetrzeć przedmioty i powierzchnie, aż do całkowitego zwilżenia. Chusteczki należy stosować tylko w stanie wilgotnym. Chusteczki wysuszone nie zapewniają działania dezynfekującego. Po upływie wymaganego czasu dezynfekcji nadmiar preparatu usunąć za pomocą suchej chusteczki w osiągnięcia efektu bezsmugowego wyczyszczenia. Po użyciu szczelnie zamknąć pojemnik, by zapobiec wysuszeniu chusteczek.

W przypadku stosowania na urządzeniach zasilanych prądem, przed użyciem przeczytać wskazówki producenta dotyczące czyszczenia urządzenia. Podczas czyszczenia urządzenie musi pozostać wyłączone, należy tez poczekać aż urządzenie ostygnie. W obszarze medycznym, przed zastosowaniem produktu, powierzchnie należy wstępnie oczyścić. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością , po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji, spłukać wodą o jakości wody pitnej. Wentylacja pomieszczeń nie jest wymagana.

Pierwsza pomoc

Przy nieprawidłowym użyciu i wystąpieniu niepokojących objawów lub w wypadkach wątpliwych zasięgnąć rady lekarza. W kontakcie z oczami wypłukać obficie dużą ilością wody (10 – 15 min.). Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Brak doniesień o niepożądanych skutkach lub krytycznych zagrożeniach przy prawidłowym użyciu produktu.

Opakowanie zawiera 150 szt chusteczek.

BLOG

Akcesoria

9 Inne produkty w tej samej kategorii: