Stopery Haspro Office

45,00 zł brutto

Informacja

Wyjątkowe zatyczki do uszu gdy chcesz się wyciszyć, zrelaksować, skoncentrować się na pracy czy nauce.

Zatyczki HASPRO Office EarPlugs skutecznie zmniejszają hałas o około 21 dB, dyskretne i komfortowe w noszeniu.

Zestaw zawiera 1 komplet zatyczek z filtrami membranowymi oraz eleganckie etui w formie breloka.

ŻYWOTNOŚĆ PRODUKTU 12 miesięcy

Szczegóły

Haspro-Office

Nowy produkt

Stan magazynowy

Informacje szczegółowe

HASPRO Office EarPlugs

to świetne zatyczki do uszu gdy potrzebujesz się skoncentrować na pracy czy nauce !

gdy planujesz się zrelaksować, poćwiczyć w ciszy czy po prostu wieczorem poczytać dobrą książkę.

wygodne stopery obniżające hałas o 21 dB idealne do pracy, relaksu, treningu

Praktycznie nieustanie w ciągu całego dnia jesteśmy bombardowani dźwiękami i hałasem o mniejszym lub większym natężeniu, które po czasie powodują napięcia, podwyższony poziom stresu, podenerwowanie, rozproszenie oraz przytłaczające zmęczenie. W pracy: rozmowy telefoniczne, głośni współpracownicy, szum urządzeń, dźwięk klawiatur, w domu: dudnienie dobiegające z sąsiednich mieszkań, hałasy ruchu ulicznego, krzyk dzieci… to wszystko, może mieć bardzo negatywne skutki, zarówno na Twój słuch, jak i samopoczucie, zwłaszcza gdy zmęczony po całym tygodniu  chcesz się zrelaksować i pobyć w ciszy i spokoju. 

Haspro Office zostały stworzone  z myślą o każdym, kto potrzebuje wyciszenia podczas pracy, nauki czy odpoczynku. Specjalna budowa stoperów oraz innowacyjny membranowy filtr sprawiają ze stopery Haspro Office skutecznie redukują hałas o około 21 dB, a jednocześnie są dyskretne i bardzo komfortowe w noszeniu. 

Zatyczki do uszu HASPRO Office wykonane są z przeźroczystego, hipoalergicznego silikonu, który świetnie dopasuje się do Twojego ucha. Wkładki przeciwhałasowe są idealne gdy potrzebujesz się skoncentrować, skupić uwagę nad problemem czy zatopić w ulubionej książce. W komplecie znajdziesz także metalowe etui w formie breloka do przechowywania swoich zatyczek.

Najlepsze na rynku zatyczki do uszu gdy potrzebujesz ciszy i spokoju

Stopery Haspro Sleep - Opinie

Stopery do uszu Haspro Office - nasza opinia

Testowane przez Heritage Medical – nasze wrażenia, opinie i uwagi o produkcie

Haspro Office – wielokrotnego użytku zatyczki do uszu dla tych którzy potrzebują ciszy do pracy, nauki czy relaksu. Zatyczki składają się z miękkiego silikonu, który bardzo łatwo można czyścić pod bieżącą wodą oraz filtra, który skutecznie tłumi otaczający nas hałas. Dobrze dopasowują się do ucha i łatwo jest je wyciągnąć dzięki twardszemu zakończeniu. W naszej opinii zatyczki nadają się bardziej do pracy przy komputerze, gdy chcesz się zrelaksować w ciszy, poczytać książkę – czyli gdy wykonujesz różne czynności w pozycji stojącej lub siedzącej. Mogą być używane do spania, ale raczej przez osoby które śpią na wznak. Twarde zakończenie, które z jednej strony ułatwia wyciągniecie zatyczki z ucha, w trakcie spania na boku ugniata ucho, powodując dyskomfort.

Dlatego jeżeli szukasz zatyczek głównie do spania rekomendujemy inne typy stoperów, w zależności od upodobań:

Zestaw zawiera:

  1. jeden komplet wkładek z filtrami
  2. metalowe etui

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Trochę więcej o wskaźniku SNR

SNR – Single Number Rating – wskaźnik, który używany jest w krajach Unii Europejskiej - to inaczej uproszczony współczynnik redukcji szumu. Pojedyncza liczba określająca tłumienie, jakie może zapewnić ochronnik słuchu.
SNR obejmuje wskaźniki ochronników z uwzględnieniem środowiska, w jakim zatyczki będą używane:
H – dla wysokich częstotliwości, M – dla średnich częstotliwości, L – dla niskich częstotliwości.

Uwaga! Oznaczenia H,M,L nie odnoszą się do poziomu dźwięku, lecz do widma akustycznego dźwięku. Dla przykładu, ochronnik oznaczony wskaźnikiem SNR 26, H=32, M=23, L=14 – oznacza że szacowane pasmo tłumienia zmienia się wraz widmem akustycznym hałasu w środowisku, w którym używany jest ochronnik. Wskaźnik SNR jest wynikiem matematycznych obliczeń i daje nam pojedynczy wskaźnik tłumienia poszczególnego ochronnika dla największego procentu społeczeństwa.

Kiedy hałas nam szkodzi

Ekspozycja na hałas i dźwięki o wysokim natężeniu może prowadzić do poważnego, trwałego uszkodzenia słuchu. Kiedy mamy do czynienia ze „zwykłym” hałasem, który może w najgorszym wypadku tylko nas zirytować, a kiedy pojawia się zagrożenie uszkodzenia słuchu?

Wartości te zostały zbadane i podawane są w decybelach:

  • dźwięki do 35 dB - pozostają bez negatywnego wpływu na słuch
  • dźwięki od 35 do 80 dB - mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu
  • dźwięki od 85 do 130 dB - mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu
  • dźwięki przekraczające 130 dB - są bardzo groźne i przeważnie prowadzą do trwałego uszkodzenia słuchu

BLOG

20 Inne produkty w tej samej kategorii: