Maska antysmogowa EXTREME pomarańcz M

Specjalna promocja !

130,00 zł brutto

-40,00 zł

170,00 zł brutto

Informacja

Maska antysmogowa dla wymagających - szczególnie polecana biegaczom.

Maska chroni przed: pyłami PM10, PM2.5 oraz szeregiem szkodliwych substancji w zanieczyszczonym powietrzu. 

Zastosowanie: do użytku w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego podczas sezonu smogowego

GWARANCJA 2 lata

Szczegóły

5906874281956

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

ZastosowanieOchrona przed pyłami, smogiem i zanieczyszczeniem powietrza
PrzeznaczenieIntensywny wysiłek fizyczny
Materiały wykończeniaMateriał MESH, 100% przepuszczalny o strukturze plastra miodu
Wentyl ułatwiający oddychanieTak

Informacje szczegółowe

Ochronna maska antysmogowa idealna podczas intensywnego wysiłku fizycznego

Maska EXTREME jest produktem dedykowanym najbardziej wymagającym entuzjastom sportu i codziennej aktywności, ceniącym sobie komfort, bezpieczeństwo użytkowania oraz optymalną ochronę, nawet podczas ekstremalnych form wysiłku. Idealna dla biegaczy oraz osób lubiących jeździć na rowerze, czy aktywnie spędzać czas na wolnym powietrzu, doskonale sprawdza się w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. W masce zastosowano czterowarstwowy filtr z węglem aktywnym, który sprawia że maska ochronna EXTREME doskonale chroni oddechowe oraz wrażliwe części twarzy przed pyłami PM 10, PM 2.5 oraz szeregiem trujących substancji zawartych w powietrzu. Modne wzornictwo i estetyka wykonania sprawiają, że maska antysmogowa model EXTREME to nie tylko najwyższa jakość ochrony przed smogiem, ale również atrakcyjny design i komfort na doskonałym poziomie.

Maski antysmogowe dla biegaczy

Skuteczna ochrona przed smogiem, spalinami i toksycznymi substancjami podczas intensywnego wysiłku

» CZTEROWARSTWOWY FILTR HEPA

zapewnia doskonałą w ochronę przed mgłą, smogiem, pyłami I spalinami. Zabezpiecza przed cząstkami stałymi i ciekłymi o różnej koncentracji, zabezpiecza przed wdychaniem zawieszonych w powietrzu cząsteczek PM10 i PM2.5 (toksyczne substancje smoliste, węglowodory aromatyczne, benzo/a/pireny, metale ciężkie, dioksyny i furany) oraz zabezpiecza przed wirusami i alergenami.

» FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM

Filtr z warstwą impregnowaną węglem aktywnym zapewnia dodatkową ochronę przed zanieczyszczeniami doskonale absorbując wiele związków chemicznych. Dzięki swojej strukturze, wyłapuje i łączy w sobie cząsteczki związków organicznych i nieorganicznych występujących w smogu i zanieczyszczeniach powietrza, nie przepuszczając ich dalej do naszego układu oddechowego. Węgiel aktywny neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, jak np. spaliny.

» FILTRACJA POWIETRZA KLASY 99%

Dzięki zastosowaniu wielowarstwowego materiału filtracyjnego oraz warstwy z węglem aktywnym, zapewniamy sobie maksymalną skuteczność filtracji powietrza na poziomie 99% i tym samym ochronę dla naszych płuc przed szkodliwymi pyłami, toksycznymi substancjami smolistymi i smogiem, zwłaszcza podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. 

» SPECJALNA STRUKTURA PLASTRA MIODU

Maseczki przeciwpyłowe EXTREME zostały wykonane ze specjalnego tworzywa o strukturze plastra miodu, dzięki czemu "oddychają" całą swoją powierzchnią, zapewniając minimalny opór powietrza i tym samym zapewniając łatwiejsze oddychanie nawet przy zwiększonym wysiłku. Maska została wyposażona także w wentyle odprowadzające powietrze dla jeszcze lepszego komfortu oddychania podczas zwiększonej częstotliwości oddechu.

» MASKA EXTREME TO PRODUKT DLA WYMAGAJĄCYCH

Modne wzornictwo i estetyka wykonania sprawiają, że maska antysmogowa model EXTREME to nie tylko najwyższa jakość ochrony przed smogiem, ale również atrakcyjny design i komfort na doskonałym poziomie.

Wysoka jakość produktu

Profesjonalna antysmogowa maska ochronna EXTREME

doskonale chroni drogi oddechowe oraz wrażliwe części twarzy przed pyłami PM 10, PM 2.5 oraz szeregiem trujących substancji zawartych w powietrzu.

Profesjonalna antysmogowa maska ochronna EXTREME to gwarancja optymalnej ochrony układu oddechowego przed zanieczyszczonym powietrzem, zwłaszcza w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. Wykonana z wysokiej klasy materiałów zapewnia komfort i doskonałą ochronę. Maska nie kumuluje ciepła, a nowoczesny, nie uszkadzający ubrania rzep, pozwala na odpowiednie dopasowanie maski do twarzy. Elegancko wykonana z dbałością o szczegóły, nie tylko skutecznie chroni, ale także będzie wyróżniającym elementem garderoby, każdego dbającego o swoje zdrowie entuzjasty sportu.

Dobór rozmiaru maski antysmogowej

Dobierz odpowiedni rozmiar maski Extrime

Rozmiary maski antysmogowej

XS - dla dzieci powyżej 3 roku życia - 5 lat

S - dla dzieci 6 - 8 lat

M - młodzież

L - osoby dorosłe

Zastosowanie

Zaleca się stosować podczas:

  1. podczas biegania w trakcie sezonu smogowego 
  2. jazdy na rowerze wzdłuż ciągów komunikacyjnych
  3. uprawiania intensywnych sportów na powietrzu w trakcie sezonu grzewczego

BLOG

Akcesoria

1 Inne produkty w tej samej kategorii: