Aspirator do noska Neno Sinus

Nowość !

159,00 zł brutto

Informacja

Neno Sinus – bezprzewodowy, lekki i łatwy w użyciu aspirator do noska, przeznaczony do pielęgnacji noworodków i małych dzieci.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada szereg akcesoriów które pozwalają na odpowiednie dopasowanie go do wrażliwości małego dziecka.

Aspirator posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE i RoHs.

Szczegóły

neno-sinus

Nowy produkt

Stan magazynowy

Dane techniczne

PrzeznaczenieDo użytku domowego
Zasilaniewbudowany akumulator litowy, 400 mAh
Trwałość bateriiokoło 1h
Wymiary (szer. x wys. x gł.)154×32×70 mm bez silikonowej końcówki
Ciężar własny153 g
Klasyfikacja IPIP X6

Informacje szczegółowe

Mama i dziecko

Higieniczny aspirator do noska NENO SINUS
starannie zaprojektowany z myślą o dobru dziecka i wygodzie rodzica

Bezprzewodowy aspirator do bezpiecznego usuwania naturalnie tworzącej się wydzieliny w nosku u noworodków i małych dzieci.

Lekki, poręczny elektryczny aspirator do noska dzięki wbudowanemu akumulatorowi jest łatwy do zabrania w każdą podróż. Wyposażony w całą gamę końcówek z łatwością daje się dopasować do wieku i potrzeb każdego dziecka. Wszystkie elementy są łatwo demontowane, dzięki czemu czyszczenie aspiratora nie zajmie Ci wiele czasu. Samo urządzenie posiada klasę IP X6 co oznacza że możesz go umyć, po prostu pod bieżącą wodą.

Urządzenie posiada trzy tryby zasysania: delikatny, umiarkowany oraz silny, które łatwo zmienisz przy pomocy jednego przycisku. Jeżeli chcesz dokonać czynności higienicznych gdy Twój maluch smacznie śpi, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Osobny włącznik łagodnego światła i bardzo cicha praca urządzenia sprawi że wyczyścisz nosek bez przykrej pobudki.

Urządzenie zostało zaprojektowane z wysokiej klasy materiałów i przy współudziale rodziców, którzy jak nikt inny znają potrzeby swoich dzieci oraz najlepsze metody i praktyki opieki nad nimi. Do tego estetyczny wygląd, bezpieczeństwo i intuicyjna obsługa sprawa że aspirator sinus jest niezastąpionym pomocnikiem podczas pielęgnacji malucha. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko, aspirator Neno Sinus uzyskał certyfikaty bezpieczeństwa CE i RoHs.

Pamiętaj by korzystać z aspiratorów z głową, zbyt częste lub zbyt mocne zasysanie wydzieliny - zwłaszcza przez tak zwane "odkurzacze" może prowadzić do przekrwienia lub wysuszenia błony śluzowej  nosa i w konsekwencji do poważniejszych problemów zdrowotnych - tym bardziej gdy mamy do czynienia z niemowlakiem. Aspirator sinus neno przeznaczony jest to zabiegów higienizacyjnych i skonstruowany tak by był bezpieczny dla delikatnego organizmu dziecka, zwłaszcza że można go stosować już u noworodków. Urządzenie nie jest zalecane w przypadku gdy u dziecka widoczne są w nosku rany, gdy wystąpiło zapalenie śluzówki lub choroba związana z dużym gęstym katarem.

Urządzenie nie jest przeznaczone dla osób, które spodziewają się mocy ssącej takiej jak przy podłączeniu aspiratora do odkurzacza.

Jeżeli zauważysz że wydzielina w nosie dziecka jest sucha, "zmiękcz" ją przy użyciu soli fizjologicznej lub wody morskiej przed użyciem aspiratora. Po zwilżeniu noska solą fizjologiczna odczekaj chwilę zanim użyjesz aspiratora. Jeżeli nie widzisz wydzieliny, ale dziecko "świszczy" przy oddychaniu przez nos, to świadczy o zatkanym nosku. W takiej sytuacji zaleca się delikatną stymulację noska, tak by dziecko kichnęło i następnie odessanie wyrzuconej wydzieliny aspiratorem. 

bezpieczna, delikatna higiena małego noska z neno sinus :)

elektryczny asporator do udrażniana noska u noworodków i małych dzieci

bezpieczne czyszczenie noska dziecka nawet podczas snu

Prawidłowa higiena nosków niemowląt i małych dzieci polega na regularnym oczyszczaniu oraz nawilżaniu błon śluzowych. Ważne by była łatwa i przyjemna zarówno dla dzieci jak i rodziców. Neno sinus to precyzyjne i bezpieczne urządzenie pomocne rodzicom w codziennej pielęgnacji małego dziecka.

WBUDOWANY AKUMULATOREK

Aspirator Neno Sinus jest lekki, poręczny i wygodny w użyciu. Dzięki wbudowanemu akumulatorkowi, urządzenie można łatwo przenosić. Urządzenie ma wbudowany akumulator litowy o pojemności 400 mAh, który z łatwością naładujesz przez port micro USB.

TRZY STOPNIE ZASYSANIA

Aspirator Neno Sinus posiada 3 tryby zasysania. Dzięki temu można swobodnie przełączać urządzenie, tak, aby dostosować jego działanie do potrzeb dziecka. Zmiany trybu dokonasz za pomocą jednego przycisku: 1 naciśnięcie to tryb delikatnego odsysania, 2 naciśnięcia to tryb umiarkowanego odsysania, natomiast trzy naciśnięcia przełączą Cię na tryb "silnego", ale bezpiecznego odsysania wydzieliny.

HIGIENA NOSKA PODCZAS SNU

Dodatkowa, oddzielnie uruchamiana lampka LED pozwala korzystać z aspiratora Neno Sinus nawet w nocy. Delikatne, ciepłe światło nie podrażni oczu, ani skóry dziecka oraz pozwoli łatwiej zobaczyć wnętrze noska. Ponadto cichy tryb pracy aspiratora nie obudzi, ani nie przestraszy śpiącej pociechy.

PEŁNY ZESTAW AKCESORIÓW

Cztery rodzaje końcówek dołączonych do zestawu Neno Sinus pozwalają dostosować urządzenie do wieku i potrzeb dziecka. Ponadto do kompletu dodano: pojemnik na wydzielinę, pokrywkę zapobiegającą cofaniu się wydzieliny z pojemnika, zestaw uszczelek oraz przewód ładujący. Dzięki temu możesz zacząć pracę z urządzeniem od razu po zakupie.

Końcówki w kształcie bańki z płaskim lub ukośnym ścięciem przeznaczone są do czyszczenia nosków u noworodków. Krótsze końcówki lepiej dopasowane są do nosków nowo narodzonych dzieci, a bańkowata część końcówki blokuje nozdrze ułatwiając odsysanie wydzieliny. Ukośna końcówka może zostać wykorzystana do czyszczenia ścian nozdrza i łatwiej zasysa wydzielinę przylegającą wewnątrz noska.

Końcówki w kształcie lejka z płaskim lub ukośnym ścięciem przeznaczone są do czyszczenia nosków u dzieci które ukończyły pierwszy rok życia. Końcówka w kształcie lejka wchodzi głębiej do noska, przez co dostosowana jest do użycia u dzieci które już podrosły. Ukośna końcówka może zostać wykorzystana do czyszczenia ścian nozdrza i łatwiej zasysa wydzielinę przylegającą wewnątrz noska.

ŁATWY W CZYSZCZENIU

Aspirator Neno Sinus posiada klasę wodoodporności IPX6, dzięki czemu może zostać umyty pod bieżącą wodą. Silikonowe końcówki oraz pojemnik na wydzielinę można wyjąć z urządzenia, co pozwala na dokładniejsze usunięcie pozostałego osadu.

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Neno Sinus to urządzenie zaprojektowane starannie, z myślą o funkcjonalności, dobru dziecka i rodzica. Aspirator jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Cechuje go estetyczny wygląd oraz wygoda w użytkowaniu. Korzystanie z Neno Sinus jest bardzo proste dzięki dużym intuicyjnym przyciskom na panelu dotykowym. Ułożenie aspiratora pod kątem 90 stopni sprawia, że jest bezpieczny w użyciu i nie ma możliwości by włożyć go zbyt głęboko do dziecięcego noska.

Zestaw zawiera

 1. Aspirator
 2. Silikonową końcówkę w kształcie bańki (płaska)
 3. Silikonową końcówkę w kształcie bańki (ukośna)
 4. Silikonową końcówkę w kształcie lejka (płaska)
 5. Silikonową końcówkę w kształcie lejka (ukośna)
 6. Pojemnik na wydzielinę
 7. Pokrywkę zapobiegającą cofaniu się wydzieliny z pojemnika
 8. Zewnętrzną pokrywkę pojemnika
 9. Przewód USB do ładowania
 10. Instrukcja obsługi w języku polskim

Porady

Jeżeli wydzielina w nosie dziecka jest sucha, "zmiękcz" ją przy użyciu soli fizjologicznej przed użyciem aspiratora.

Jeżeli nie widzisz wydzieliny, ale dziecko "świszczy" przy oddychaniu przez nos, to świadczy o zatkanym nosku. W takiej sytuacji zaleca się delikatna stymulację noska, tak by dziecko kichnęło i odessanie wyrzuconej wydzieliny aspiratorem.

Przed użyciem aspiratora przetestuj siłę urządzenia na wierzchu swojej dłoni i dostosuj tryb działania do poziomy, który wydaje Ci się najodpowiedniejszy.

Środki ostrożności

 1. Nie korzystaj z urządzenia jeżeli w nosku zaobserwujesz rany lub objawy zapalenia śluzówki.
 2. W przypadku gorączki, zakażenia, podrażnienia lub krwawienia z noska, przestań korzystać z urządzenia i skontaktuj się z lekarzem.
 3. Utrzymuj wszystkie elementy aspiratora w czystości, dokładnie wyczyść urządzenie po każdym użyciu.
 4. Aspirator jest produktem higienicznym i służy tylko i wyłącznie do czyszczenia dziecięcego noska z naturalnie powstałej wydzieliny. Urządzenie nie powinno być stosowane w przypadku choroby dziecka.
 5. Produkt nie jest zabawką, trzymaj go więc z dala od dzieci
 6. Przetestuj siłę zasysania na grzbiecie swojej dłoni przez użyciem
 7. Korzystaj z przewodu USB dołączonego do zestawu by mieć pewność że napięcie ładowania jest zgodne z parametrami urządzenia. Nie podłączaj urządzenia do napięcia wyższego niż określone w specyfikacji gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia urządzenia i grozi pożarem lub eksplozją.
 8. Nie ładuj urządzenia w trakcie użytkowania
 9. Jeżeli nie będziesz używać urządzenia przez dłuższy okres czasu (przynajmniej 3 miesiące) naładuj w pełni akumulator przez jego przechowywaniem.
 10. Nie rozkręcaj urządzenia i nie podejmuj samodzielnych napraw. W razie stwierdzenia usterek skontaktuj się z serwisem.

BLOG

Akcesoria

15 Inne produkty w tej samej kategorii: